18 Haziran 2018 Pazartesi
TÜRKİYE’NİN, AÇ TÜRKLERİ

TÜRKİYE’NİN, AÇ TÜRKLERİ

Mehti Saraç
Mehti Saraç

TÜRKİYE’NİN, AÇ TÜRKLERİ

 

Sevgili Okuyucularım ;

13 sene önce başlayan açlık maceranız, inşallah önümüzdeki günlerde sona erecektir.En azından öyle umuyoruz..

Allah bizleri bu DİN Şemsiyesi altında gizlenen, bu acımasız DİN tüccarlarından ve DİN şeytanlarından korusun..

Bu aymazlar KONYA'DA Cami yıkıyorlar ve adına da ''Küçük bir camiydi, tarihi bir değeri yoktu. Biz yıkmazsak zaten yıkılacaktı'' diyebilecek kadar dalkavuklar..

Bu cami 30 senedir yıkılmadı da şimdi mi yıkılacakmıymış.. İşte Bunların KUR'AN Anlayışı ve KUR'AN Ayetleri de bunlara göre dizayn edilmiştir. Egemen Bağış'ın ''Bakara-makara''söylemi bu görüşleri doğrulamaktadır.

Öncelikle Allah bizi ve İslamı bu KÖR ve SAĞIR, FIRILDAK zihniyetlerinden korusun.

ALLAH, PEYGAMBER ve KUR'AN bunlar için sadece PARA..

Ülke ne hallerde biliyormusunuz ??

18 Milyon insanımız resmen aç..

Hırsızlar Büyükşehirlerde kol geziyor, insanlarımızın psikolojileri alt üst olmuş, vatandaş gırtlağa kadar borç içinde ve meclisteki 4 fırıldak da ancak TV'LERE çıkıp hala ''TÜRKİYE'Yİ güllük gülüstanlık bir ülkeye çevirdik, kasayı doldurduk '' deme cüretinde bulunabiliyorlar..

Sen ülkenin kasasını değil, önce kendi kasanı doldurdun be hey GAFİL..

Bu DİNİ alet edenler ve 5 metre sakal uzatanların bazılarının her birinin 2'şer - 3'er hanımı var. Bunların eli yüzü abdestden dolayı temiz olsa'da, beyni cenabet. Beyin cenabet olunca da bunları AKP'den vazgeçirmek, AKP'NİN yolsuzluk ve hırsızlıklarını anlatmak epey güç bir durum...


Ve öyle ki bu ekmek düşmanları öyle bir seks alemine düşkünler ki anlatamam. Çok yiyip, içtiklerinden dolayı, boyunları adeta ralli alanına dönüşmüştür..

Bu sözlerim; Kendini bilmeyen Rant meczuplarınadır.. Din şemsiyesi altında her türlü fırıldakliğı yapanlar içindir..

Hükumet'in ağır toplarından ARINÇ, meydana çıkıyor ve GÖKÇEK hakkında seçimden önce söylediklerini, seçimden sonra bir an'da yutuveriyor.

TV'LER karşısına geçerek, Kedinin fare ile oynadığı gibi, bu garip TÜRK milleti ile oyun oynuyor, ben"Gökçek hakkında şunu demedim, bunu demedim" diye 90 derece kıvırabiliyor.. Bu ne büyük bir utanç manzarası !!

Ve arkasından başka biri sahneyi alıyor.

Mesela ''GÜL''gibi biri, oda diyor ki "Ben olsaydım şunu yapardım, bunu yapardım, o bakanları yüce divana gönderirdim" demesi bu yukarıda saydığımız gerçeklerin doğruluğunu ortaya koyuyordu.

Be hey adam ; Sen o zaman Cumhurbaşkanı değilmiydin ? Devletin tüm denetim organları senin elinde değilmiydi ? Şimdi niye carıldıyorsun..

Sayın GÜL ; Şivan PERVER türküleri gibisin vallahi ve seni alkışlıyorum..

Peki sen gezi olaylarında nerelerdeydin ? Devlete kumpas kurulurken ne yapıyordun ? Sen ülke kan ağlarken, soyulurken "Paraları sıfırla"" denilirken ne işlerle meşguldün ?

Şimdi çıkıp surinam edebiyatı yapıyorsunuz. Madem dürüstsünüz, tüm bunlara niye göz yumdunuz ?

kıvırdak olmaya gerek yok. Recep sizin peygamberiniz ve i..... gibi de tapıyorsunuz. Yokmu şu akp de adam akıllı bir müslüman !

Sen böyle yaparsan bu Millet sana ne der biliyormusun ? '' Hadi git ordan '' D.....ü '' demez mi ?

Yeter artık bu milletin sırtından yediğiniz, içtiğiniz, yalanla sömürdüğünüz.

''Boğazımdan haram lokma geçmedi'' diyen şahıs ; Sen helal ile haramın ne olduğunu bilmiyorsun, eğer bilmiş olsa idin şimdi çıkıp çin edebiyatı yapmazdın.

Bildiklerini anlatmadan, ALLAH ve bu MİLLET'İN huzurunda aklanmadan, sende o haramı yiyenler le beraber bu suçlara ve onların yolsuzluklarına ortaksın..

Bu millet o kadar da aptal değil.. 

Bu TAYYİP ERDOĞAN korkusu sizde niye bu kadar büyük bir sendrom oluşturmuş anlamış değilim. Kronik değil, akronik korku salmış hepinizi..

yazıklar olsun ki o erkeklik organlarınızı boşuna taşıyorsunuz. Onu kesin atın..

Yada bir erkek gibi çıkın herşeyi açıklayın bu vicdanlar bir an önce sussun..

Evet TAYYİP bey size ekmek verdi, aş verdi, iş verdi ve bir vefa borcunuz var biliyoruz ama bu kadar olmamalıydı..

Tayyip için, yani bir kişi için, bir koca MİLLETİ felaketlere sürüklüyorsunuz, ve her geçen gün insanlarımız açlığa, sefalete mahkum oluyor..

Biz bu MİLLETİN gözü kulağıyız. Bizim susmaya niyetimiz yok. Biz MİLLETİN içinden geliyoruz, görüyoruz ve ülkenin gidişatını da esefle izliyoruz..

Siz bu ülkede daha ne yapmaya çalışıyorsunuz ?

Hepimiz telef oluyoruz ve siz hala RANT, PARA, MEVKİ, MAKAM peşindesiniz..

5 aylık seçim döneminde sırf iktidarını ve saltanatını korumak uğruna, CB'nin harcadığı seçim maliyeti ne kadar biliyormusunuz ? 628,8 MİLYON TL..

Yuhh be, yazıklar olsun..

Düşünebiliyormusunuz ; Bu kadar büyük bir parayı sadece bir insan, kendi çıkarı için harcıyor.. Bu ADALET'Mİ..!! Adalet bunun neresinde ?

Bu yönetim şekline ne denilir bilmiyorum ama siz herhalde daha iyi tahmin edersiniz.

Bu para ile kaç fakir aileye iş imkanı yaratılırdı acaba ?? Ve kaç ailenin karnı doyardı ?

DÜNYA'NIN HiÇ BiR ÜLKESİN'DE BÖYLE BiR ADALETSiZLiK YOK.

Bunların hakkı nedir bilmiyorum ama ne dirisine nede ölüsüne saygı gösterilmez..

Bu mübarek ramazan'da iftarını TÜRKİYE'DE, kuru ekmekle açan insanlar varken bu cibiliyetsizlik niye.!

ALLAH'TAN Revamıdır bu adaletsizlik..

Ben NE MUTLU TÜRKÜM DİYENLERDENİM. Sizin seçilmiş olmanız, size ülke kaynaklarını, talan edin, sömürün, yok edin, süpürün, mal varlığınızı %1 milyon a çıkarın hakkı vermiyor.

Seçilme nedeniniz ÜLKE ve MİLLET adına hizmetçi olmaktır. Siz bu milletin hizmetkarlarısınız. Size bunun için bir yetki veriliyor..

Benim ülkemi bu şekilde yönetme, savurma, çıkar için talan etme hakkınız yoktur ve SON SÖZ'DÜR..

Bu yüzden 13 sene önce bazı sahte müslümanların bu şekilde yapacaklarını az çok tahmin edebiliyordum ve yanılmadım,  ben şahsım ta ozamanlar bir karar almıştım ve hala o kararımdan dönmedim, dönmeyeceğimde..

Bunlarla aynı çatı altında, aynı topraklarda aynı düşünceleri paylaşmayacağıma yemin etmiştim ve bugün o kararımı, o düşüncemi bir foto ile kısa ve öz açıklıyor ve yayınlıyorum..

Saygı ve sevgilerimle..

Mehti saraçYORUM YAZ
Bu habere yorumlar
Yazarın Diğer YAZILARI
eskişehir güvenlik kamerası