29 Haziran 2017 Perşembe
TERÖRÜ LANETLİYORUZ

TERÖRÜ LANETLİYORUZ

Nevzat Laleli
Nevzat Laleli


 

 

HAY-DER                                                    BASIN BÜLTENİ

Hayırda Yarışanlar Derneği                                            

Genel Merkezi                                          Ankara; 18.Şubat.2016

 

TERÖRÜ LANETLİYORUZ

17.Şubat.2016 Çarşamba günü akşamı, Ankara’da ve Genel Kurmay’ın önünde servislerin mesai çıkışı esnasında bomba yüklü bir araçla yapılan suikast girişimi sonucu ilk belirlemelere göre 28 kişi ölmüş, 60 kadar vatandaşımızın da yaralı olduğu açıklanmıştır.

Ölenlere Allah’tan rahmet, geride kalan eş, dost ve akrabalarına başsağlığı dileriz.          

HAY-DER, kimden gelirse gelsin, ne maksatla yapılmış olursa olsun, terörün her çeşidine şiddetle karşıdır.

Bir terör olayı olduğu zaman rahmetlik Hocamız Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın bir sözünü hatırlıyor ve “Nerede terör varsa orada, mutlaka Yahudi vardır” diyoruz.   

 Doğuda ki PKK terörü olsun, Ankara’da ki terör olayları olsun veya bizi Suriye ateşine çekmek ve orada Irak’ı yok ettikleri gibi yok etmek isteyenler olsun hepsi aynı kaynaktan beslenmekte ve Türkiye’nin varlığını ortadan kaldırmaya çalışmaktadırlar.

Sadece canımıza kasteden terör değil, canımızdan daha aziz bildiğimiz ırz ve namusumuzu çiğneyen, kadınlarımızın ve kızlarımızın batakhanelere düşürüldüğü ırz ve namus terörü de aziz milletimize kastetmektedir.

Ekonomik açıdan bizi yokluğu iten, vergiler, zamlar, harçlar ve faiz sarmalı ve bu gün % 25’lere varan işsizliğimizin her gün artmasını sağlayan, ekonomik terör de yine aynı odakların ortaya koydukları terördür.

Açlık ve yokluk öyle, rüşvet, yolsuzluk, hortumlama gibi ahlaksızlıklar öyle, yediğimiz içtiğimiz her şeyin GDO’lu ürünlerden olmasını sağlayan gıda terörü, milli eğitim yerine ahlaksız ve materyalist Batı eğitimi öyle ve en tehlikelisi olan bizi yanlış yollara sevk eden Medya terörü yine aynı kaynaktan beslene birer terör olayıdır.

Terörü lanetliyoruz ama terörün doğmasına ve gelişmesine destek olan yanlış zihniyetin, “terör bataklığını kurutmak yerine, sivrisinek avlamanın” da terörü yok etmek yerine onu daha da azdırdığının farkında olunmasını istiyoruz.

Bu terörün kaynağı Batı’dır ve Batıyı kontrol eden Siyonizm’dir.

Bu bir zihniyet meseledir. Terörün her çeşidinden kurtulmak isteniyorsa eğer Batıcı zihniyetten mutlaka kurtulmamız ve sorunlarımızı kendi milli değerlerimizle çözmemiz şarttır.

 

           YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
Yazarın Diğer YAZILARI
eskişehir güvenlik kamerası