19 Eylül 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

KALABAK SU REKLAMINDA DEVAMI GELMEMİŞ!

Şehrin yöneticilerini Eskişehirspor için göreve çağıran DP Tepebaşı İlçe Başkanı Şükrü Ketenci, “Bü-yükerşen Kalabak suyu reklamı için ufak bir para vermiş bir daha da devamını getirmemiş” dedi

Ceren Ercih - Demokrat Parti Olağan Pazar toplantısı  DP Tepebaşı İlçe Başkanı Şükrü Ketenci tarafından gerçekleşti. Bayram dolayısıyla seyahat eden ve edecek olanları uyararak sözlerine başlayan Ketenci Eskişehirspor için şehrin yöneticilerini göreve çağırdı. Ketenci, “Eskişehirspor’u layık olduğu yerde görmek istiyoruz” dedi.

Geçtiğimiz gün yurt genelinde yaşanan trafik kazalarında 30 kişinin hayatını kaybettiğini, 100’e yakın kişinin ise yaralı olduğunu ifade eden Ketenci, “Bayram dolayısıyla trafik kazaları gündemde, geçen gün yaşanan trafik kazalarında 30 vatandaşımızı kaybettik.  100’e yakın da yaralımız var. Tatile giden yurttaşlarımız dikkatli olması konusunda uyarıyorum, frene basarsanız hayatınız kurtulur” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Eskişehirspor Kulüp Başkanı Halil Ünal ve Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ile aralarında geçen münakaşayı gündemine alan Ketenci, “Eskişehirspor ne yazık ki zor durumda 2-3 yıldır Eskişehirspor’u bir türlü canlandıramadık. Şehir olarak da suçluyuz ama yöneticilerinde bu iş için hiçbir çabası olmadığını görüyoruz. Büyükerşen Kalabak suyu reklamı için ufak bir para vermiş bir daha da devamını getirmemiş ve Büyükerşen demiş ki ‘ben patır patır para veriyorum, niye bu takım düşüyor? Halil Başkan, bir saate yakın bir toplantıda çok ağır eleştirdi.  Büyükerşen’i yerden yere vurdu. Eskişehirspor Eskişehir’in büyük bir değeridir. Bir an önce tüm yöneticilerimizin yardımcı olmasını istiyoruz bir an önce Eskişehirspor’un layık olduğu yere gelmesini istiyoruz” dedi.

 

2eylul.com.trGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Politika Haberleri