21 Mart 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

40 Günde 30 Mahalle

40 Günde 30 Mahalle
  • 18 Kasım 2017 Cumartesi
  • 1606 kez okundu

AK Parti Tepebaşı Arı Gibi

Ak Parti tepebaşı İlçe Başkanlığı güven tazeleyerek kongresini tamamlayan İbrahim Yılmaz Kaynarca değişimi mahalle başkanları ve yönetimlerinde tamamladıktan sonra ara vermeden sahada gözüktü. Her gün bir mahallede sorun tespiti, yolları ve genel mahalle durumunu kontrol eden ekipler tüm günü mahallede geçirerek hasta, yaşlı, şehit ailesi ve esnaf ziyaretleri yapmaktalar. Edinilen bilgiye göre yapılan tüm çalışmalar 6 aylık olarak planlanmış ve tüm teşkilatın katılımı ile sürmekte.

Konu ile ilgili olarak İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz Kaynarca; “ Seçimle alakası olmaksızın 6 aylık çok düzenli bir program hazırladık, her mahallede kendi sorunları ve yerel yönetimin sorumlulukları ile ilgili bir dosya hazırlayıp kendi üzerimize düşenlerin tespitini, belediyenin üzerine düşenlerin de takibini yapmaya çalışıyoruz. Ekibimizle birlikte yüzlerce eve ziyaret gerçekleştirildi. Sadece ben 50 civarında eve ziyaret gerçekleştirdim. Gönül olmasa, milletle birlikte olma isteği olmasa bunların yapılması imkansız.” Dedi.

Tepebaşı halkı da bu programlara büyük bir ilgi ve teveccüh gösterdi. Başkan KAYNARCA “seçim sandık dışında da her daim hemşerilerimizleyiz” dedi. Tepebaşı teşkilatının hedefi 2019 ve bu hedefe daha başarılı ve sağlam adımlarla ilerlemekte olduğunu açıkça göstermekte.

Gerçekleştirilen programlar da Başkan KAYNARCA :“ 2019 için milletimize doğruları anlatmaya devam edeceğiz. Yapmadıklarını anlatan makyajcı belediyeyi kapı kapı anlatacağız. Memleketimiz için yılmadan çalışmaya devam edeceğiz, her zamanki umursamaz tavırları ile belediyenin oluşturduğu mağduriyeti gidermek için gerekli çalışmaları yapacağız. Tüm kardeşlerimizi kucaklıyoruz, birlik ve beraberlik içinde çalışan teşkilatım ile gurur duyuyorum” şeklinde konuştu.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Politika Haberleri