23 Şubat 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Elektrik Abonelerine büyük kolaylık

Elektrik Abonelerine büyük kolaylık
  • 11 Şubat 2019 Pazartesi
  • 1247 kez okundu

Enerji sektörünün köklü şirketlerinden Zorlu Enerji’nin yeni web sitesi, mobil uyumlu, dinamik ve kullanıcı dostu arayüzüyle yayında.

Yaklaşık 25 yıldır enerji sektöründe faaliyet gösteren ve küresel ölçekte entegre hizmet sunan Zorlu Enerji; web sitesini yeniledi. Web sitesi tasarımı ve kullanılan renkler;bir süredir devam eden kurumsal kimlik çalışmaları kapsamında, yenilenen logo ve marka kimliği ile uyumlu olarak dizayn edildi ve markanın tek çatı altında toplanan tüm alt markalarını içerecek şekilde tasarlandı.

Tüketiciler, yatırımcılar ve sektör profesyonelleri için çok daha kullanışlı bir arayüzle yayına başlayan mobil uyumlu ve dinamik web sitesinde,şirketin köklü deneyimi yanı sıra,faaliyet gösterdiği tüm alanlardaki gelişmeler de paylaşılıyor. Web sitesi aynı zamanda, şirketin sürdürülebilirlik çalışmalarını kamuoyu ile doğrudan paylaşabilmesi imkanı sunuyor.

Abonelere büyük kolaylık
Zorlu Enerji’nin, elektrik perakende satışını üstlendiği, Eskişehir, Kütahya, Afyon, Uşak ve Bilecik illerindeki tüketiciler; aboneliklerine yönelik pek çok işlemi web sitesi üzerinden gerçekleştirebilecek. Faturalarını ve abonelikle ilgili bilgilerini web sitesi üzerinden görebilecek olan tüketiciler, yeni abone başvurusu, ödeme noktalarını öğrenme ve abonelik bilgilerini güncelleme gibi hizmetleri de bu yolla alarak zamandan tasarruf edecek.

Güneş enerjisinden elektrikli araçlara, şarj ünitelerinden elektrik santrallerine, proje geliştirmeden işletmeye kadar her alanda enerji çözümlerinin detaylı anlatıldığı web sitesine kullanıcılar, https://www.zorluenerji.com.tr adresinden ulaşabilecek.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Ekonomi Haberleri