23 Ekim 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Ilgın Ticaret Borsasından Eskişehir Ticaret Borsasına Ziyaret

Ilgın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi KOÇ, Meclis Başkanı Derman ESER ve Borsa üyeleri, sosyal ve ticari bağları arttırmak, borsalar arası işbirliğini güçlendirmek adına Eskişehir Ticaret Borsasına ziyarette bulundular.

Eskişehir Ticaret Borsasına ziyarette bulunan Ilgın Ticaret Borsası heyetine Elektronik Satış Salonu ve Ürün Analiz Laboratuvarının işleyişi hakkında bilgiler verilerek ETB Sanat Galerisi ve Tarım Aletleri Müzesi gezdirildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan ZEYDAN, Ilgın heyetine hitaben yaptığı konuşmada “Eskişehir Ticaret Borsası olarak, yapacağınız yatırımlarla alakalı her zaman desteğe hazırız, ziyaretiniz için Borsamız adına teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Ilgın Ticaret Borsası Başkanı Lütfi KOÇ gösterilen misafirperverlikten dolayı Meclis ve Yönetim Kurulu adına teşekkür etti.

Ziyaret sonrasında Ilgın Ticaret Borsası heyeti onuruna verilen öğle yemeğinin ardından, Yönetim Kurulu Başkanları ZEYDAN ve KOÇ karşılıklı plaket takdimi yaptılar.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Ekonomi Haberleri