19 Temmuz 2018 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ŞEN, Federasyon Başkanlığına Adaylığını açıkladı

ŞEN, Federasyon Başkanlığına Adaylığını açıkladı
  • 20 Haziran 2018 Çarşamba
  • 183 kez okundu

ESKİŞEHİR SEYYAR, TUHAFİYE VE İŞPORTACILAR ESNAF ODASI BAŞKANI  ALİ SAFA ŞEN, Türkiye Terziler Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkarları Federasyonu Başkanlığına Adaylığını açıkladı


Eskişehir Seyyar, Tuhafiye ve İşportacılar Odası Başkanı Ali Safa Şen, Türkiye Terziler Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkarları Federasyonu Başkanlığına Aday olacağını açıkladı.

Eskişehir Seyyar, Tuhafiye ve İşportacılar Odası Başkanı Ali Safa Şen, adaylıkla ilgili açıklamada, " Bilindiği gibi; ocak, mart ayı sonu itibari ile Eskişehir’imizde ve Türkiye genelinde mesleki odalar seçimlerini yaptılar. Bu seçimlerin bütün oda başkanları ve yönetim kurulu üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum. Odalarımızdan sonra, şehirlerimizde de esnaf odalarımızın bir üst kuruluşu olan Esnaf Sanatkârlar Odaları Birlikleri de, mayıs ayı içerisinde seçimlerini yaptılar. Türkiye’deki Birlik başkanlarımıza da, yeni dönem çalışmalarında başarılar diliyorum. Türkiye genelinde mesleki federasyonların seçimleri de, haziran ayı içerisinde yapılıyor ve yapılacak" dedi. Konuşmasına devam eden Safa Şen, " Biz de mesleki oda olarak, Türkiye Terziler Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkârları Federasyonu'nuna bağlıyız. Bağlı bulunduğumuz federasyon; geçtiğimiz süreçlerde 'küçük olsun benim olsun' zihniyeti ile yönetildiği için, Devlet kurumlarında esnaf ve sanatkârlarımızın sorunlarının çözümü noktasında gerekli çabayı göstermedi ve oldukça zayıf kaldı. Bunun neticesinde; gerek kurumsal olarak federasyonumuz, gerekse odalarımız, dolayısıyla esnafımızda etkilendi. Bunun gibi birçok nedenlerden dolayı, bizde Eskişehir Seyyar, Tuhafiye ve İşportacılar Esnaf Odası Başkanı olarak, Türkiye Terziler Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkârları Federasyon başkanlığına ve Türkiye genelindeki ekip arkadaşlarım ile birlikte aday oldum. Türkiye’deki mesleki esnafımıza, başarı ile hizmet edeceğimize inanıyor, Eskişehir'imiz de  ve Türkiye’deki meslek odalarımızın desteklerini bekliyorum" diye ifade etti.

 

HABER: ERTUĞRUL ATINEL - ESKİŞEHİRGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Ekonomi Haberleri