21 Haziran 2018 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Daha üretken ve verimli Eskişehir

Daha üretken ve verimli Eskişehir
  • 23 Mayıs 2018 Çarşamba
  • 1152 kez okundu

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Başkanı Celalettin Kesikbaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, Meclis Başkanı Hasan Öztürk ve Borsa Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi. Zeydan ve ekibi, ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş ve Yönetim Kurulu Üyelerine başarılar diledi.

ESO’da gerçekleşen görüşmede ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, daha üretken, daha verimli ve dünyaya daha çok açılmış bir Eskişehir için kurumlar arası işbirliği ve iletişimin mutlaka güçlü bir şekilde gerçekleştirilmesi gereğine vurgu yaptı. Kesikbaş, “Sayın Zeydan’a, Sayın Öztürk’e ve Boramızın Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Şehrimizin gelişimine katkı vermek ve ilerlemesini sağlamak için hepimizin üstüne düşen önemli görevler var. Bunları işbirliği ile başaracağız” dedi.

Ziyarette konuşan ETB Başkanı Ömer Zeydan ise, tarım ve hayvancılık sektörlerinde yaşanan gelişmeleri yakından takip ettiklerini, üyelerinin ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alarak projeler geliştirdiklerini belirterek, Eskişehir'i ileriye taşıyacak her adıma katkı sağlama  isteklerinin olduğunu dile getirdi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Ekonomi Haberleri