21 Mayıs 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Hisarcıklıoğlu’nu Ziyaret Ettiler

Eskişehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Zeydan, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini ileterek, her zaman yanınızdayım dedi.

Ömer Zeydan ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, “Seçimlerimizi bitirdik. Geçen dönem olduğu gibi bu dönemde yine ekibimle birlikte ve Eskişehir Ticaret Borsası tüm meslek gruplarını kazanmak suretiyle yine görev almak nasip oldu. Aldığımız görev neticesinde delegelerimizi yönetimimizi belirledik ve daha sonra Rifat Bey’e ziyarete geldik. Ziyaretimizin önemli bir anlamı var. Bu önemli anlam nedir onu ifade etmek isterim. Rifat Bey’i her zaman her yerde ve konumda özellikle TOBB Başkanlığında sonuna kadar destekliyoruz. Bu desteğimizi ifade etmeye geldik. Rifat Bey ve bizler sağ olduğumuz müddetçe onun başkanlığını önerimiz sonsuza kadar devam edecektir. Camianızın bu denli yükselişinin en önemli sebeplerinden biri Rifat Bey’dir. Allah onu başımızdan eksik etmesin diyoruz” dedi.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Ekonomi Haberleri