22 Mart 2018 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

FUAR KONGRE MERKEZİ ÜYELERDEN TAM NOT ALDI

FUAR KONGRE MERKEZİ ÜYELERDEN TAM NOT ALDI
  • 24 Şubat 2018 Cumartesi
  • 1697 kez okundu

Eskişehir Ticaret Odası üyeleri, yüzde 78’i tamamlanan Eskişehir Fuar Kongre Merkezi ve ETO Hizmet Binası projesini incelediler.

Eskişehir Ticaret Odası’nın inşaat taahhüt, makine ve yedek parça imalatı, metalden mamul ürünler, otomotiv ve yedek parça satış ve servis hizmetleri, madencilik ve mahrukat, mesleki, bilimsel ve teknik faaliyetler meslek gruplarında faaliyet gösteren üyeleri Eskişehir Fuar Kongre Merkezi (EFKM) ve ETO’nun yeni hizmet binası projesini inceledi. Üyelerin EFKM ve hizmet binası inceleme ziyaretine ETO Başkanı Metin Güler de eşlik etti. Fuar Kongre Merkezi hakkında kısaca bilgi veren Güler, projenin yüzde 78’inin tamamlandığını, en yakın zamanda faaliyete geçirebilmek için yaklaşık 200 kişinin gece gündüz demeden çalıştığını söyledi.

EFKM ile Eskişehirli firmalara 50 milyon lira aktarıldı
EFKM ve ETO’nun hizmet binasının yapımında Eskişehirli firmaları tercih ederek, 50 milyon liradan fazla parayı şehir ekonomisine aktardıklarını kaydeden Güler, bu sayede Eskişehir’in parasının şehirde kaldığını kaydetti. Üyelerin Fuar Kongre Merkezi ile ETO’nun yeni hizmet binasını merak ettiğini ve çalışmaları yerinde görmek istediğini kaydeden Güler, Eskişehir Fuar Kongre Merkezi ve ETO Hizmet Binası’nı incelemek isteyen üyeler için planlı olarak ziyarete açık olacağını kaydetti.

Üyeler EFKM ve yeni hizmet binasını çok beğendi
Fuar bloklarını, kongre merkezini inceleyen üyeler, ETO Hizmet Binası’nın son durumunu görme fırsatı yakaladılar. ETO’nun yeni hizmet binasının ve Eskişehir Fuar Kongre Merkezi’nin şehre yakışan bir proje olduğunu vurgulayan üyeler, projenin şehir ekonomisine çok önemli katkılar sağlayacağını ifade ettiler. Üyeler Eskişehir’e yılda 600 milyon lira katkı sağlayacak önemli bir projeye imza attığı için ETO Başkanı Metin Güler’e teşekkür ettiler.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Ekonomi Haberleri