21 Ocak 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Milli projeler için dev hamle!

Türkiye'nin son yıllarda büyük başarılar yakaladığı milli projeler için dev bir hamle daha geldi. Yeni başlatılan projeyle birlikte 5 bin kişiye istihdam sağlanacak.

Türkiye’nin son yıllarda başlattığı millîleşme hamlelerine bir destek de Mental İK’dan geldi. Mental İK, Milli Projelere alanında uzman ve gelişime açık insan kaynağının tespit edilmesi konusunda insan kaynağı desteği sağlayacağını açıkladı.

İnsan kaynakları alanında faaliyet gösteren Mental, başlattığı “Milli Proje Milli İstihdam” programıyla, milli projelerde ihtiyaç̧ duyulan nitelikli insan kaynağını bir araya getirmeyi hedefliyor. Program; ülkemizde, savunma sanayi, yerli otomobil, nükleer enerji, gen teknolojisi, finans teknolojileri, siber güvenlik, sağlık teknolojileri gibi alanlarda yürütülen çalışmalara katkıda bulunacak.

Programın Amacı

Türkiye’de geliştirilen milli projelerin üretim süreçlerinde görev alabilecek nitelikli insan kaynağına ihtiyaç duyulmaktadır.

Mental HR, bu alanda yapılacak projelerde yer almak isteyenler için "Milli Proje Milli İstihdam" programını başlatmıştır

Program; ülkemizde, savunma sanayi, yerli otomobil, nükleer enerji, gen teknolojisi, finans teknolojileri, siber güvenlik, sağlık teknolojileri gibi alanlarda yürütülen çalışmalara katkıda bulunacaktır.

Milli Projelerde Yer Almak İstiyorsan Sen de Gel!

Kimler Başvurabilir?

•Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olan;
•İlgili meslek gruplarındaki tüm lisans ve ön lisans öğrencileri veya mezunları,
•Yüksek Lisans ve Doktora öğrencileri veya mezunları,
•İlgili alanlardan ve sektörlerden uzmanlar,
•İlgili sektörlerde çalışanlar ve Türkiye'nin milli projelerinde kendisini geliştirmek isteyenler programa başvuru yapabilir.

Başvuran adaylar arasından ön elemeyi geçen adaylar

Başvurmak İçin Tıklayın

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Ekonomi Haberleri