21 Mart 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ÜYEMİZ YALNIZ KALIYOR

ÜYEMİZ YALNIZ KALIYOR
  • 20 Kasım 2017 Pazartesi
  • 3156 kez okundu

ETO BAŞKAN ADAYI AYHAN SEZER SEYİTGAZİ CAD. ÇALIŞMASI

Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Ayhan Sezer, oda üyelerine ve şehrin ticaret dünyasına yönelik ziyaretlerine devam ediyor. Gittiği her yerde büyük ilgi gören Sezer, bu kez Seyitgazi Caddesindeydi.

Başkan Adayı Sezer, Seyitgazi Caddesi temaslarında işyerlerini tek tek gezerek "Hayırlı İşler" dileklerini sundu.

ÜYEMİZ YALNIZ KALIYOR
Yaptığı ziyaretlerde üyelerin yalnız bırakıldıklarına dair şikayetler dinleyen Sezer, "Eskişehirli küçük ve orta ölçekli işletmeler hatırlanmak ve sorunlarına çözüm bekliyor" dedi.

Caddelerdeki esnafı sürekli ziyaret eden Sezer, Seyitgazi Caddesi ziyaretinde de cadde esnafının büyük kuruluşlar karşısında rekabet edemez konuma düşürüldüğünü ve esnafın bu yüzden giderek daha da küçüldüğünü söyledi.

ÜYELERİMİZİN BEKLENTİLERİNİ BİLİYORUZ
Haksız rekabet karşısında Eskişehirli işletmeleri güçlü kılacaklarını da anlatan Sezer, "Caddelerimiz,çarşılarımız bizimle güçlenecek, projelerimizin en temel amacı, şehirimizin kendi ticaret erbabını dışarıdan gelen büyük sermayeler karşında dayanacak gücü bulmasını sağlamaktır. Bizim dönemimizde Ticaret Odası "ayrım gözetmeksizin" üyesinin yanında olacak ve hep destekleyecek. Mevcut şikayetlerin üstesinden bizim gibi ticaretin içinden gelen, birliktelik ruhu olan genç ekiple,"Hep Birlikte" üstesinden geleceğiz" diye konuştu.

Sezer, ziyaretleri boyunca gördüğü sıcak ilgi ve büyük teveccühten dolayı da cadde esnafına teşekkür etti.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Ekonomi Haberleri