17 Mart 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

HAKSIZ REKABETİN ÖNÜNE GEÇECEĞİZ

 AYHAN SEZER ‘’ EMEK MAHALLESİ ERTAŞ CADDESİ ZİYARETİ ‘’

Ticaret Odası Başkan Adayı Ayhan Sezer, seçim çalışmalarına devam ederken bu kez durağı Emek Mahallesi'nin kalbi Ertaş Caddesi  oldu.

Seçimlere sıkı biçimde hazırlanan Ticaret Odası Başkan Adayı Ayhan Sezer, Emek Mahallesi  Ertaş Caddesi’ndeki ticaret erbapları ile bir araya geldi.

SORUNLAR BÜYÜK

Nüfus ve ekonomik anlamda şehrimizin en büyük semti olan Emek Mahallesindeki sorunların da aynı ölçüde büyüdüğüne dikkat çeken Sezer, bu nedenle esnaf ve tüccarında büyük sıkıntılarla mücadele etmek zorunda kaldığını söyledi.

HAKSIZ REKABET ALTINDA EZİLİYORUZ

Sezer'i karşılarında gören ve ziyaretlerden son derece memnun kalan Ertaş caddesindeki üyeler, Sezer'e adeta dert yandı. Caddede ticaret yapan üyeler, "Mahallemiz gerek cadde ve pazarları gerekse imar  yönünden ticaretin yoğun yaşandığı ve çok hızlı gelişen bir bölge, İş hacminin büyük olduğu mahallemizde ticaret ile uğraşan işletmeler sahipsizlikten ve haksız rekabetten çok muzdarip. ETO’nun üyelerine sahip çıkmayışı şehir ekonomisi ile birlikte mahallemizin esnafına kadar zarar veriyor" Dediler.

BİZ SAHİP ÇIKACAĞIZ

Sorunları yerinde tespit eden ve yoğun şikayetler dinleyen Sezer ise, seçimden önce olduğu gibi, seçimden sonrada üyelerin yanlarında olacağının sözünü vererek Ertaş caddesi ve çevresindeki üyelerle en kısa sürede buluşmak üzere vedalaştı.


 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Ekonomi Haberleri