24 Şubat 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

HİSARLAR BURSA FUARI’NDA GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

Hisarlar, 15. Bursa Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’nda 1360 m2 stand alanında ürün gamına eklediği yeni ürünleriyle Türk çiftçisi ile buluştu.

52 Ülkeden 301.827 ziyaretçinin katılım gösterdiği fuar için özel konsept oluşturan Hisarlar “Gözünüz arkada kalmasın” mottosuyla, Türkiye’nin farklı bölgelerinden fuara gelen ziyaretçilerinin ilgi odağı oldu.

Türkiye’de Tarım Makineleri sektörünün ilk Ar-Ge merkezi olma özelliğine sahip Hisarlar firmasının, tarımda verimliliğin artırılmasına yönelik yoğun çalışmaları sonucunda ürettiği, düşük enerji tüketimi ve yüksek kapasitesiyle kullanıcılarının beğenisini kazanan Silaj Paketleme Makinesi yerli ve yabancı ziyaretçilerin büyük beğenisini kazandı.

Fuarda, farklı model seçenekleri ile lansmanı yapılan, derin çizel, diskaro, pulluk, ot toplama tırmığı, yem karma makinesi, römork ve hububat ekim makinesi Türk çiftçisinden tam not aldı.

Lansmanı yapılan yeni ürünler hakkında bilgi veren Hisarlar CEO’su Jagan Kurian “Bursa Fuarı’nın sektörün en büyük fuarlarından biri olduğunu biliyor ve bu fuarı çiftçilerimize ulaşmak için önemli bir fırsat olarak görüyoruz. Bu gibi fuarların diğer bir önemli özelliği ise sektörü bir araya getirerek, Türkiye’ de tarım sektörünün gelişmesine katkı sağlamasıdır. Bu anlamda Hisarlar olarak odağımız, çiftçilerimize tarımsal faaliyetleri için ihtiyaç duyabilecekleri bütün tarımsal ekipmanları Hisarlar ürün gamında sunabilmek. Türk tarımının gelişmesine katkı sağlamak ve çiftçilerimizin verimliliklerini artırabilmek amacıyla büyük bir motivasyonla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.’’

Hisarlar, tarım makineleri sektörüne sağladığı katma değer ile Türk tarımının gelişmesine ve sektöre öncülük etmeye devam edecektir.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Ekonomi Haberleri