23 Şubat 2018 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

AYHAN SEZER ‘’ ODUNPAZARI ZİYARETİ ‘’

TARİHİMİZE VE GELECEĞİMİZE  HEP BERABER SAHİP ÇIKACAĞIZ

Eskişehir ticaret odası başkan adayı Ayhan Sezer, işyeri ziyaretlerine bu kez Odunpazarın da devam etti.

Şehrin en önemli ticaret merkezlerinden birisi olan tarihi Odunpazarı bölgesinde işletmesi olan Eskişehirlilerle buluşan başkan adayı Sezer'e ilgi oldukça büyük oldu.

BİZLERİN FİKİRLERİNE ÖNEM VERİLSİN

Yaptığı ziyaretler sırasında sorun ve şikayet dinleyen Başkan adayı Sezer, tarihi ve turistik bölgede daha iyi koşullarda ticaret yapılmasının önünü açacak tedbirlerin alınması gerektiğini ve üyelerin sesi olacağını , yapıcı bir yol izleyerek şehrimize ekonomik katkının sağlanacağını  söyledi.
Sezer'in plan ve projelerini dinleyen Odunpazarı esnafı ise, "Eskişehir turizim sektöründe sürekli büyüyor. Bu büyümenin en önemli payı tarihi Odunpazarı bölgesinindir. Buna rağmen şu ana kadar bizlerin isteklerini dinleyen kimse olmadı. Bizlerin görüş ve önerileri alınarak yapılacak planlı bir gelişimle, Eskişehir'e turizimden daha çok ekonomik pay düşmesi sağlanır. Bu yüzden sayın Sezer'in bölgemize yaptığı ziyaret, bizleri dinlemesi ve gösterdiği ilgi hepimiz için çok önemli. Kendisine seçim çalışmalarında başarılar diliyoruz" dediler.

TARİHİ DOKU KORUNSUN

Ziyaretin sonunda tarihi bölgeyle ilgili Sezer'e bilgiler de veren Odunpazarı esnafı, bölgenin turistik özelliğini kaybetmemesi için şehir yöneticilerinin gerekli önlemleri alması gerektiğini de sözlerine eklediler.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Ekonomi Haberleri