24 Şubat 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

KAHVECİLER ODASI BAŞKAN ADAYI İLYAS ÖRÜM SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Oda ve derneklerde başlayan genel kurul seçimleri kapsamında Eskişehir Kahveciler Odası başkan adayı İlyas Örüm dün düzenlediği basın açıklamasıyla başkan adayı olduğunu açıklamıştı.
 
Başkan adayı İlyas Örüm başkan adaylığı açıkladıktan saatler sonra sosyal medya aracılığı ile karalama ve çirkin iftira kampanyası düzenlendiğini belirterek yazılı bir basın açıklaması yaptı.
 
Eskişehir Kahveciler Odası başkan adayı İlyas Örüm açıklamasında ‘Adaylığım sonrası Sosyal medyada şahsım alçakça, şeref yosunu, düzmece haber yapanlar amacına asla ulaşamayacaklar. O kişiler hakkında Emniyet güçleri bilişim suçları birimine suç duyurusunda bulundum.

Şahsım Adına yapılan haberlerin adaylık sürecinde karalama İftara atmaktan öte değildir /olmayacaktır. Bu kişi ve kişiler hakkında Gerekli hukuki işlerin takipçisi olacağımı belirmek isterim. Bizim alnımız açık başımız dik. Böyle iftarlar da doğru yolda olduğumuzun göstergesidir. Biz yolumuzdan dönmeyeceğiz, çalışmalarımıza tüm hızımızla devam edeceğiz’ dedi.

 

Haber: Hüseyin GüvenGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Ekonomi Haberleri