18 Mart 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir yeniden ilk 10’a girecek

Ticaret odası başkan adayı Ayhan Sezer seçim ofisini Basın Şehitleri Caddesi’nde açtı.

Dün akşam yapılan açılış töreni görkemli anlara sahne oldu. Oldukça kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı açılışta başkan adayı Ayhan Sezer davetilere hitap etti.

Eskişehir iş dünyasını buluşturan açılışta kalabalığa hitap eden başkan adayı Sezer, Eskişehir’in son yıllarda kaybettiği ekonomik gücünün yeniden kazandırılacağını söyledi. 7 Ekim’de yapılacak olan seçimlerde göreve gelmeleri halinde pek çok projeyi hayata geçireceklerini söyleyen Sezer “Eskişehir’i  enlerin şehri yapmak için göreve talip olduk. Genç ve dinamik bir ekip kurduk. Ekibimizin yaratacağı enerjiyle Eskişehir Ticaret hayatına hak ettiği noktaya getireceğiz. Eskişehir maalesef Türkiye’nin otuzuncu sırasına kadar geriledi. Şehrimizin hem yeniden itibarını hem de yeniden ticari gücünün kazanması için var gücüyle çalışacağız. Çalışma günlerimizi sosyal projelerle değil, üyelerimizin sorunlarına çare olacak çalışmalarla geçireceğiz. 16.500 üyemizin gücünü bu şekilde hissettireceğiz. Bu gücün Eskişehir’de başaramayacağı, üstesinden gelemeyeceği hiç bir sorun yok. Bize sadece bu gücü harekete geçirmek kalıyor” dedi.

Başkan Sezer büyük alkış alan konuşmasının sonunda açılışa katılan tüm davetlilere teşekkür ederek seçimlerde destek istedi.

Seçim ofisinin açılışı kesilen kurdele ile tamamlandı.

 

istikbal gazetesiGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Ekonomi Haberleri