18 Ekim 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Dondurma ve Tatlı Festivaline Sivrihisar damgası

Ankara Altınpark Expo Center da bu yıl 2.si düzenlenen Uluslar arası Dondurma ve Tatlı Festivaline Sivrihisar damga vurdu. Açılış programına katılan Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü katılımcı protokolle birlikte açılış kurdelesini kesti.

Ankara’da yapılan ve bu yıl 2.si düzenlenen Dondurma ve tatlı Festivali’nde Sivrihisar Belediyesi tarafından iş hayatına kazandırılan başarılı kadın işletmecileri de belediye tarafından sağlanan stantlarda yer alarak Sivrihisar’ın lezzetlerini Ankara’lılarla buluşturuyorlar.

Sivrihisar’a özgü Höşmerim, patentli Muska Baklavası ve Süt Reçeli gibi tatları Ankara’lılarla buluşturan kadın girişimciler kendilerine bu imkanı sağladığı ve fuarda kendilerinin de yer almasında önemli derecede etkili olan Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü’ye teşekkür ettiler.

Başkent Ankara da düzenlenen festivalde  Sivrihisar Belediyesi stantlarına yoğun ilgi gösteren vatandaşlarda hem ilçeyi tanıma hem de mükemmel lezzetleri tatma şansı buluyorlar.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri