17 Temmuz 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

NASREDDİN HOCA EVİNE DAVET EDİYOR

NASREDDİN HOCA EVİNE DAVET EDİYOR
  • 22 Haziran 2019 Cumartesi
  • 1847 kez okundu

Sivrihisar Belediyesi Uluslararası Nasreddin  Hoca Kültür ve Sanat Festivali öncesinde Sivrihisar Belediyesi ekipleri yoğun bir tempo içerisinde festival hazırlıklarını sürdürüyor.

Nasreddin Hoca’nın doğup büyüdüğü Sivrhisar’ın Nasreddin Hoca Mahallesi (Hortu Köyünde) bulunan evinde ummalı bir çalışma yürüten Sivrihisar Belediyesi ekipleri yerli ve yabancı turistlerin en güzel ortamda tarihi ve kültürel alanlarda karşılaşmalarını sağlamak adına başarılı işlere imza atıyorlar.

Nasreddin Hoca’nın doğup büyüğü Nasreddin Hoca Mahallesindeki ev festival boyunca yerli ve yabancı turistlere açık olacak. Ziyaret etmek isteyen herkesi Nasreddin Hoca evine bekliyor.

28-29-30 Haziran tarihleri boyunca Sivrihisar’da yapılacak olan Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali öncesinde Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü’de “Sivrihisarımıza gelecek olan binlerce vatandaşımıza daha iyi hizmet edebilmek ve onları en iyi şekilde ağırlamak adına çalışmalarımız devam ediyor. 28-29-30 Haziran tarihlerinde yapacağımız Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivaline herkesi bekliyoruz” dedi. 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri