19 Nisan 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Koray Avcı D&R Eskişehir Espark’a geliyor!

Güçlü sesi ile kısa sürede milyonlarca genç, yaşlı dinleyici kitlesine sahip olan Koray Avcı, Eskişehirli hayranlarıyla “Senin İçin Değer” albümünün imza gününde D&R’da bir araya geliyor. D&R Live etkinlikleri kapsamında 12 Nisan Cuma günü saat 18.00’de gerçekleşecek imza gününe, D&R Eskişehir Espark ev sahipliği yapıyor.

Kendine has tarzı ve yorumu ile son yıllarda adından sıkça söz ettiren Koray Avcı, “Senin İçin Değer” albümünün imza gününde Eskişehirli dinleyenleriyle buluşuyor. 12 Nisan Cuma günü D&R Eskişehir Espark’ta gerçekleşecek etkinlikte Avcı, albümünü hayranları için imzalayacak.

Ağustos 2015’te çıkardığı “Aşk İle” isimli ilk albümünün ardından büyük bir çıkış yakalayan, ardından yayınladığı “Sonra Dersin Ki” ve “Senin İçin Değer” albümleriyle müzik listelerinin üst sıralarında yer alan Koray Avcı, dijital mecralardaki 400 milyonu geçen izlenme rakamları ile dikkat çekiyor. Başarılı sanatçı, kendine özgü tarzı, kendi besteleri, şiirleri ve seyirci ile sohbet tadında ilerleyen, zaman zaman interaktif bir hal alan sahne performansı ile beğeni topluyor.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri