25 Mart 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehirli Kadınlar 8 Mart’ta Espark’ta Buluşacak

Eskişehir’in yaşam ve cazibe merkezi Espark Alışveriş Merkezi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü, Neslihan Yargıcı, Suzan Kardeş ve Ebru Şallı gibi ünlü isimlerin Eskişehirli kadınlarla bir araya geleceği söyleşilerle kutluyor. 8-10 Mart tarihleri arasında düzenlenecek etkinlikte ‘’kadına dair her şey’’ konuşulacak.

Espark Alışveriş Merkezi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü, “Kadın Kadına Espark’ta” etkinliğinde ünlü isimlerin söyleşilerine ev sahipliği yaparak kutlayacak. 8-10 Mart tarihleri arasında üç gün boyunca sürecek ve Eskişehirli kadınların Neslihan Yargıcı, Suzan Kardeş ve Ebru Şallı bir araya geleceği etkinlikte kadına dair her şey konuşulacak.
Etkinliğin ilk gününde ünlü modacı Neslihan Yargıcı, kadınlarla bir araya gelerek ‘’moda ve stil’’ konuları üzerine konuşacak. Etkinliğin ikinci gününde 18.00’da makyaj uzmanı Suzan Kardeş kadınlara makyajın püf noktaları konusunda önemli bilgiler aktaracak. Etkinlik,10 Mart Pazar günü düzenlenecek ve Ebru Şallı’nın konuk olacağı ‘’spor ve sağlıklı yaşam söyleşisi’’ ile son bulacak.

Etkinliğe ilişkin konuşan Espark Alışveriş Merkezi Müdürü Berkay Damgacı, ”ECE Türkiye ve Espark AVM olarak tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyoruz. Bu özel güne anlam katmak amacıyla düzenlediğimiz ve ”kadına dair her şey”in konuşulacağı Kadınlar Günü etkinliğimize herkesi bekliyoruz.” dedi..

Kadın Kadına Espark’ta etkinlik programı

8 Mart Cuma19.00Neslihan Yargıcı – Moda ve Stil sohbeti
9 Mart Cumartesi18.00Suzan Kardeş – Makyaj Tüyoları
10 Mart Pazar 15.00Ebru Şallı – Sağlıklı YaşamGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri