25 Mart 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ŞİFRE: DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

Tepebaşı Belediyesi, bölgede genç nüfusun uğrak yerleri arasında bulunan kafelerde, kablosuz internet ağlarının şifrelerinin “dünyakadınlargünü” yapılması ile farkındalık yaratacak bir kampanyaya imza attı.

Tepebaşı Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ile Gençlik Merkezleri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla farkındalık yaratacak bir kampanya gerçekleştirdi.

Tepebaşı Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından 2018 Dünya Kadınlar Günü’nde de gerçekleştirilen çalışma ile kablosuz internet bağlantı ağlarının şifreleri, kadınlar günü teması ile değiştirildi. Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri’nde ve Tepebaşı bölgesinde genç nüfusun uğrak yerleri arasında bulunan bazı kafelerde kullanılan kablosuz internet ağlarının şifreleri “dünyakadınlargünü” yapılırken, uygulama Mart ayı sonuna kadar devam edecek.

Çalışma ile internetin günümüzde yaygın olarak kullanılması ve internet kullanıcılarının gittikleri mekanlarda kablosuz ağ kullanımını talep etmeleri nedeniyle çok sayıda kişinin dikkatinin bu yöne çekilmesi amaçlandı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri