23 Şubat 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Mühendisler Yanlış Meslek Seçmişler: Bir Şarkıdır Yaşamak

Mühendisler seslendirdikleri eserlerle beğeni topladılar. Bir Şarkıdır Yaşamak isimli konserde performanslar çok beğenildi.

İMO Eskişehir Türk Sanat Müziği Bir Şarkıdır Yaşamak" isimli konserini Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezinde Gerçekleştirdi

İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Türk Sanat Müziği Korosu "Bir Şarkıdır Yaşamak" isimli konserini Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirdi. Şef Mustafa Geçer yönetiminde gerçekleşen konserde 25 eser seslendirildi ve konser salonunun tamamını dolduran izleyicilerden büyük beğeni topladı. Konserde, Kurtuluş Savaşı kahramanlarından Kazım Karabekir’in en küçük kızı Timsal Karabekir'da dinleyiciler arasındaydı. Konserden sonra sahneye çıkarak duyduğu mutluluğu anlatan Timsal Karabekir'e İMO Eskişehir Şube Başkanı Deniz Kılıç tarafından çiçek taktim edildi. Şube Başkanı Deniz Kılıç yaptığı konuşmada tüm koro üyelerini kutlayarak Koro Şefi Mustafa Geçer'e plaketlerini taktim etti. Bu tür etkinliklerin devam edeceğini belirten Kılıç ayrıca dinleyicilere ve konsere katkı veren Tepebaşı ve Odunpazarı Belediyelerine teşekkürlerini iletti.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri