23 Şubat 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

KARACA GÜVEN TAZELEDİ

Yeşilay Eskişehir Şubesi Olağan Genel Kurulu hafta sonu Damla Derneği binasında gerçekleşti. Dr. Sıtkı Karaca güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Sağlıklı bir toplum, güvenli bir gelecek yeşil bir dünya için çalışmalarını son yıllarda hızla sürdüren Yeşilay Derneği Eskişehir Şubesi hafta sonu Damla Derneği binasında yoğun bir katılımla Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi.
Geçmiş dönemde yapılan icraatlar ve Yönetim ile Denetim raporlarının okunup ibrasının ardından yeni oluşan ve tek liste olarak Genel Kurula sunulan Dr. Sıtkı Karaca Başkanlığındaki yönetim Genel Kurula katılanların tamamının oyları ile seçildi.

Yeşilay'ın toplumun tüm kesimlerine ulaşması ve amacına uygun çalışmalar yaparak geleceği şekillendirmek için mücadele edeceklerini belirten Dr. Sıtkı Karaca "topluma mal olmuş ve insanlar tarafından desteklenebilecek bir Yeşilay için çalışacağız. Üye sayımızı ve farkındalığımızı arttırmak en öncelikli hedefimiz" şeklinde konuştu.

Yeşilay Eskişehir Şubesi yeni yönetimi şu isimlerden oluştu; Başkan Dr.Sıtkı Karaca, Av. Ayşe Fert Dökmeci, Ertuğrul Bakı, Alaattin Doğan, İsmail Kaynarca, Betül Öztürk, Dr. M.Rehnüma Karaca Çolaker, Burhan Engin, Hüseyin Okur, Dr. Abdullah Özel, Av. Sezai Kurtalan, Cahide Bostan, Ali Hakan Çolaker, Memiş Ünal, Yüksel Solmaz, Hakan Keskin ve Abdullah TurhanGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri