24 Ocak 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

4. ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI

Tepebaşı Belediyesi ile EFSAD işbirliğinde, "Hayat Tepebaşı'nda!" sloganı ile düzenlenen 4. Ulusal Fotoğraf Yarışması’na başvurular, 31 Ocak tarihinde sona erecek.

Tepebaşı Belediyesi ile EFSAD (Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği) işbirliğinde "Hayat Tepebaşı'nda!" sloganı ile düzenlenen 4. Ulusal Fotoğraf Yarışması için başvurular sürüyor.

Yarışma konusunun Tepebaşı ilçesi olarak belirlendiği ve katılımcıların Tepebaşı’nda yaşamayı nasıl algıladıklarını, fotoğraf aracılığı ile ifade etmelerine ve fotoğraf sanatının gelişmesine katkı sağlanması amacıyla gerçekleştirilen etkinlik, ücretsiz katılım ile Instagram platformu üzerinden düzenleniyor.

18 yaşını doldurmuş herkesin katılabildiği yarışma için katılımcılar en fazla 7 fotoğraf ile müracaatta bulunabiliyor. @efsad ve @tepebasibeltr Instagram hesaplarının takip edilmesi ve #HayatTepebaşında hashtaginin yazılması gereken yarışma, Eskişehir Tepebaşı Belediyesi ve EFSAD Yönetim Kurulu üyeleri ile Seçici Kurul’un birinci dereceden yakınları dışında tüm amatör ve profesyonel fotoğrafçılara açık olarak tertip edildi. Yarışmaya gönderilecek fotoğrafların 2018 yılı içinde çekilmiş olması gereken etkinlikte, şartları eksiksiz yerine getiren katılımcıların fotoğrafları, EFSAD ve Eskişehir Tepebaşı Belediyesi editörleri tarafından değerlendirilerek seçici kurula sunulacak ve daha sonra da kazananlar belirlenecek.
Yapılacak değerlendirmelerin ardından dereceye giren fotoğraflar ve sahipleri açıklanarak, ödülleri takdim edilecek. Seçici kurul; EFSAD Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Deniz Dinçer, EFSAD Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Elif Canarslan, EFSAD Yönetim Kurulu Üyesi Özer Gök, Tepebaşı Belediyesi Başkan Yardımcısı Melih Savaş ve Tepebaşı Belediyesi Basın yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Neslihan Özcan’dan oluşuyor.

Son başvuru tarihi 31 Ocak olarak belirlenen etkinlik hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar, Tepebaşı Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne 0 (222) 211 40 00 / 2555 numaralı telefondan ulaşabilecek.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri