24 Ocak 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

DOLCE KUARTET MASAL ŞATOSU’NDA

DOLCE KUARTET MASAL ŞATOSU’NDA
  • 24 Aralık 2018 Pazartesi
  • 1826 kez okundu

Büyükşehir Belediyesi Masal Şatosu’nun çocuklara klasik müziği tanıtmak için düzenlediği hafta sonu konserleri devam ediyor. Şatoda Müzik etkinliğinde bu hafta minikler ve velileri Dolce Kuartet grubunun yaylı enstrümanlarından tınıları dinledi.

Birbirinden güzel eserleri seslendiren Dolce Kuartet grubu üyeleri Masal Şatosu’nda çocuklar ve aileleri ile birlikte olmaktan duydukları mutluluğu dile getirdi. Keman sanatçıları Ayşe Turan ve Neslihan Erol, viyola sanatçısı Neslihan Aydınmakina, viyolonsel sanatçısı Ezgi Nihan Uzunonat’tan oluşan Dolce Kuartet grubu Masal Şatosu ziyaretçileri tarafından ilgi ile dinlendi.

Hafta sonlarını müzik tınılarını dinleyerek renklendiren misafirler Şatoda Müzik konserlerinin çocuklarına ve kendilerine çok iyi geldiğini ve seslendirilen eserlerin çocukların da çok hoşlarına gittiğini ifade etti. Bu yıl gerçekleştirilen son konser olması ve Şatoda Müzik etkinliğine Ocak ayında ara verileceğini öğrenen ziyaretçiler Dolce Kuartet grubu ile sahnede hatıra fotoğrafı çekildi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri