12 Aralık 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ATA DEMİRER, DEMET AKBAĞ VE GONCA VUSLATERİ ÖZDİLEK’E GALAYA GELDİ

Özdilek Cinetime Sinemaları, senaryosunu Ata Demirer’in kaleme aldığı Hedefim Sensin filminin galasını gerçekleştirdi. Galaya filmin başrol oyuncuları Ata Demirer, Demet Akbağ ve Gonca Vuslateri ve yönetmen Kıvanç Baruönü katıldı.
Sinema salonlarının yoğun ilgisinden memnun olan oyuncular Eskişehir’de ilk defa gala yaptıklarını ve Eskişehirlileri çok sıcak, samimi bulduklarını belirttiler. Filmin çekimlerinin zorlu bir süreç olduğunu ve 8 haftada tamamlandığını belirten Demirer, filmin hedefinin moral verecek bir gişe olduğunu söyledi. Sinema salonlarında sinemaseverlerle buluşan oyuncular, filme geldikleri için teşekkür ederek iyi seyirler dilediler. En son oyuncularla galaya gelen misafirler selfie çektirerek anı ölümsüzleştirdiler.


Hedefim Sensin Filmi Hakkında

Hedefim Sensin, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın hikayesini konu ediyor. Genç bir adam olan Zekeriya Taştan, İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak geçimini sağlar. Oldukça geveze bir adam olan Zekeriya’nın başına ne gelirse çenesinden gelir. Bir gün konuşmaması gereken bir yerde ve zamanda yine kendisini tutamaz. Ama bu sefer başına büyük bir dert alır ve İstanbul’u terk etmek zorunda kalır. Artık onun yeni yuvası ilk defa ayak bastığı Gökçeada olur. Burası Zekeriya’nın hayatı için adeta bir dönüm noktası olur. Gökçeada’ya gelmesi ile hayatı değişen sadece Zekeriya değildir. Onun gelişi ile birlikte Hafize’nin, Leyla’nın ve Yarım Hasan’ın hayatı da bambaşka bir hal alır. Yönetmen koltuğunda “Kocan Kadar Konuş”, “Görümce”, “Arif v 216” gibi filmlere imza atan Kıvanç Baruönü'nün oturduğu "Hedefim Sensin" filminin başrolünü Ata Demirer üstleniyor. Senaryosunu Demirer’in kaleme aldığı komedi türündeki yapımın oyuncu kadrosunda Demet Akbağ, Tarık Ünlüoğlu, Gonca Vuslateri, İlker Aksum, Erkan Can gibi isimler yer alıyor.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri