12 Aralık 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

AutoShow26 artık Kulüp oldu

AutoShow26 artık Kulüp oldu
  • 1 Aralık 2018 Cumartesi
  • 1626 kez okundu

AutoShow26 Otomobil Sporları Derneği, 3 yılını doldurarak Kulüp olmaya hak kazandı. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Spor İl Müdürlüğüne yapılan başvuru ve incelemeler sonucunda AutoShow26 Derneğinin Kulüp olmasında her hangi bir engelin olmadığına karar verildi.

Konu ile ilgili açıklama yapan AutoShow26 Otomobil Sporları Kulüp Başkanı Hasan Akbaş, “ Kulüp olduktan sonra otomobil sporları, motor sporları, bisiklet, atletizm, taekwondo ve satranç gibi birçok spor dalı açmayı planlıyoruz. Ayrıca farklı illerde temsilcilikler de açacağız. Bu kapsamda ilk olarak Bilecik ve Muğla ilinde temsilciklerimizi açtık. Yapılan bu değişiklik ile birlikte kulübümüzün rengi de ay yıldızın kırmızı, beyazı ve Eskişehirspor’umuzun Siyah Kırmızı rengi alarak, Kırmızı, Beyaz ve Siyah oldu” dedi.

 Kulüp Başkanı Akbaş, kulüp olmanın verdiği mutluluğu dile getirdiği konuşmasında, “Bundan sonra şehrimizin amblemini farklı iller ve farklı dallarda temsil etmek bize onur veriyor. Kulüp olarak çok daha büyük etkinlikler için 3 farklı bakanlıkla çalışma hakkına kavuşmak bizler için mutluluk verici. AutoShow26 Spor kulübü yeni adıyla yeni yüzüyle yeni tüzüğüyle yeni yönetim kuruluyla tüm Türkiye ve Eskişehir’imize hayırlı olsun” dedi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri