12 Aralık 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Banu Çiftçi imza gününde Eskişehirli anne adaylarıyla bir araya geliyor

Banu Çiftçi imza gününde Eskişehirli anne adaylarıyla bir araya geliyor
  • 28 Kasım 2018 Çarşamba
  • 1976 kez okundu

Banu Çiftçi yeni kitabının imza gününde Eskişehirli anne adaylarıyla bir araya geliyor

D&R, Türkiye genelindeki mağazalarında düzenlediği “D&R Live” etkinlikleri kapsamında kitapseverleri en çok okunan kitaplar ve en sevilen yazarlar ile buluşturuyor. Kadın hastalıkları, doğum ve tüp bebek uzmanı doktor, yazar, TV sunucusu Banu Çiftçi, 2 Aralık Pazar günü saat 15.00’te D&R Eskişehir Espark’ta okurlarıyla buluşuyor.

Kadın hastalıkları, doğum ve tüp bebek uzmanı doktor Banu Çiftçi, Destek Yayınları’ndan çıkan ilk kitabı “Hamilelik ve Doğum”u Eskişehirli anne ve anne adayları için imzalıyor. Etkinlik 2 Aralık’ta D&R Eskişehir Espark’ta gerçekleşiyor.
Yalın dili ve anlaşılır anlatımıyla herkesin yararlanabileceği Dr. Banu Çiftçi'nin ilk kitabı, bebeğin gelişim evrelerinden beslenmeye, düzenli egzersizlerden güzellik, bakım ve estetik uygulamalara, doktor kontrollerinden endişe yönetimine kadar çok yönlü, geniş bir alanda anne adaylarına rehberlik etme amacı güdüyor. Kitap, gebelik ve doğum ile ilgili akıllardaki sorulara cevap veriyor.

Kitap hakkında
Tebrikler hamilesiniz… Hayat hiç bu kadar anlamlı, hiç bu kadar sürprizlerle ve sorularla dolu olmamıştı sizin için. Kısacık gibi görünen,  eşsiz ve unutulmaz bu sürecin her ne kadar acemisi gibi hissetseniz de aslında bir kız çocuğu olarak dünyaya geldiğinizden beri bedeniniz anne olmaya hazırladı kendini.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Banu Çiftçi’nin  hiçbir detayı atlamadan kaleme aldığı “Hamilelik ve Doğum”,  yaşayacağınız bu eşsiz deneyiminiz boyunca bebeğinizin gelişim evrelerinden beslenmeye, düzenli egzersizlerden güzellik, bakım ve estetik uygulamalara, doktor kontrollerinden endişe yönetimine kadar çok yönlü, geniş bir alanda size rehberlik edecek.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri