23 Ekim 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

‘Kral Midas’ın çekimleri Eskişehir’de başladı

‘Kral Midas’ın çekimleri Eskişehir’de başladı
  • 29 Eylül 2018 Cumartesi
  • 5080 kez okundu

2019’un en iddialı Komedi-Aksiyon filmi

Hazırlıkları uzun süredir devam eden “Kral Midas’ın Hazinesi” adlı sinema filminin çekimleri Eskişehir’de başladı. Aksiyon ve komedi üzerine keyifli bir senaryosu bulunan filmin oyuncu kadrosu çekimlere başlamadan önce basının karşısına çıktı. Çifteler Sakaryabaşı Tesislerindeki tanıtım bölge halkının da katılımıyla sıcak bir ortamda geçti. 

Yıldızlar bu filmde buluştu
Başrolde ünlü şovmen İsmail Baki Tuncer’in yer aldığı filmin oldukça iddialı bir kadrosu var. Başta Orhan Aydın, Yaşar Alptekin ve Serkan Şengül gibi ünlü oyuncuların bulunduğu kadroda güzel oyuncu Seda Keskol ve “Havam Yerimde” albümüyle 2018 yılının en iyi çıkışını yapan Aleyna Dalveren de yer alıyor. Ekranların sevilen simalarından Vahe Kılıçarslan da sürpriz bir rolle seyirciyi şaşırtmaya hazırlanıyor.

Bir define hikayesi
Cinemedya’nın yapımcılığını üstlendiği “Kral Midas’ın Hazinesi”nde yönetmen koltuğunda ise Mesut Çetin oturuyor. 28 Eylül’de İstanbul ve Eskişehir’de çekimlerine başlanacak film, üç kafadarın bir tesadüf sonucu Kral Midas’ın hazinesinin haritasını ele geçirmeleriyle başlıyor ve sürprizlerle devam eden komik bir define hikayesini ele alıyor. 
 
 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri