19 Temmuz 2018 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SAKARYABAŞI SUALTI FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILIYOR

SAKARYABAŞI SUALTI FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILIYOR
  • 20 Haziran 2018 Çarşamba
  • 395 kez okundu

Bozkırın ortasında, Anadolu’ya hayat veren Sakarya Nehri’nin doğduğu Sakarıbaşı’nın dalış ve su altı görüntüleme potansiyelini dünyaya tanıtmak için Prof. Dr. Emine Nur Günay’ın himayeleri, Çifteler Belediyesi ve Çifteler Belediyespor Sualtı Spor Kulübü’nün destekleriyle Sakaryabaşı Sualtı Fotoğraf Sergisi açılışı Espark’ta 20 Haziran Çarşamba Günü saat 13:00’da gerçekleşecek.

Bir hafta boyunca sürecek Sualtı sergisinin açılışını AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı ve Çifteler Belediye Başkanı Metin Özen ile birlikte gerçekleştirecek.

Küratörlüğünü SUFOD Başkanı ve Su Altı Fotoğrafçısı Ateş Evirgen’in üstlendiği fotoğraf sergisinde Gökgöz, Karaburgu, Kırkkız ve Ana Gölet olmak üzere 4 farklı dalış noktasından 4 mevsime ait fotoğraflar sergilenecek.

EİYAP Projeleri kapsamında Sakarıbaşı’nın uluslararası boyutta tanınmış ve markalaşmış bir dalış merkezi olması için çalışmalar başlatan Prof. Dr. Emine Nur Günay, “Sakarıbaşı’nı bu anlamda bir merkez haline getirdiğimizde, ilçemizin, şehrimizin ve ülkemizin ekonomisine çok ciddi katkı sağlayacağına inanıyorum.” dedi.

CUMHURİYET BAYRAMINI SUALTINDA KUTLAMIŞTI
AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, 29 Ekim 2015’te henüz milletvekili adayıyken Sakaryabaşı’ nda dalış yapmış, Cumhuriyet Bayramı’nı sualtında bayrak açarak kutlamıştı.    Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri