23 Mayıs 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Beylikovalıların Büyük Buluşması coşkuyla gerçekleşti

Beylikovalıların Büyük Buluşması coşkuyla gerçekleşti
  • 16 Mayıs 2018 Çarşamba
  • 680 kez okundu

Beylikova Belediyesi ve Beylikova ve Köyleri Sosyal Kültür Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen 1.Beylikovalılar Buluşması ve Anneler Günü etkinliği Beylikova , mahalleler , Eskisehir ve şehir dışından gelenlerle büyük bir katılım ve coşkuyla kutlandı.

Beylikovalılar Yürüyüşü ile başlayan etkinlik Açılış Töreni,günün anlam ve önemini belirten konuşmalar, Beylikova şiirleri ve Beylikova Fen Lisesi öğrencilerinin folklor gösterisiyle devam etti. Resim Sanatçısı Zerrin Sezer in resim sergisi , merhum şair & yazar
Rasim Köroğlu köşesi ve yöresel el işi sergi açılışı yapılarak , okullarda öğretmen & öğrenci buluşmaları gerceklestirildi ve Anı defteri imzalandı.

Programın öğleden sonraki bölümünde yerel müzisyen Erhan ve  Beylikova Nostalji Korosu konseriyle coşkulu ve eğlenceli bir Anneler günü  kutlaması yapılarak , yemek ikramına geçilmiştir.

Akşam bölümünde Eskişehir in  ve Türkiye nin  yakından tanıdığı Mithat Körler , Beylikovalı olan Pop müziğin sevilen ismi Semih ve Azra şarkıları ve sahne performansları ile yoğun bir katılımla konseri izleyen Beylikovalılara unutulmaz bir gün yaşatmıştır.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri