21 Nisan 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

YÜZ GÜZELİ ESKİŞEHİR YENİDEN BAŞLIYOR

Geçtiğimiz Yıl İlki Gerçekleşen Yüz Güzeli Eskişehir Projesi 2018 in  İlk Günlerinde Startını verdi. Midas Yapım Tarafından Geçtiğimiz Yıl  Gerçekleşen ve Eskişehirde Büyük Ses Getiren Yüz Güzeli Eskişehir.2018 de Tekrar Eskişehirliler İle Buluşacak.

Türkiyenin Diğer Şehirlerinden de Yoğun İlgi Gören Projeye 2018 Yılı Ev Sahipliği Yapacak Otelin adı Belli Oldu. DNS Grup a Ait Olan İşletmelerden THE MERLOT HOTEL Geçtiğimiz Yılda Olduğu Gibi 2018 Yılında Yeniden Evsahibi Oldu.Proje Genel Koordinatörü Aysun DENİZ ve Yapım Asistanı Merve Seçil BİLGİN İle DNS Grup Temsilen The Merlot Hotel Müdürü Vedat AYDIN Arasında İmzaya Alındı. DNS Grup Adına Vedat AYDIN Geçtiğimiz Yıl Evsahibi Olduğumuz Eskişehir in En Büyük Projesine Bu Yıl Yeniden Evsahibi olmanın Grurunu Yaşamaktayız.DNS Grup Olarak Eskişehirimize ve Projelerine Hep Değer verdik ve Hep yanlarında Olduk.2018 Yılı için  Şehrimize Tekrar Hayır Olsun Dileklerinde Bulundu.
Yüz Güzeli 2018 (04 Şubat 2018) Günü The Merlot Hotel de Başvurularını Almaya Başlayacak.Es Tv, Show Türk ve Euro Star ekranlarından Tüm Türkiye İle Buluşacak.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri