21 Nisan 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Sempre’de 13 Ocak Cumartesi akşamı CAZBAND keyfi

Eskişehir’in vazgeçilmezi Sempre ile cazın vazgeçilmezi Bizz Band buluşuyor !

İSTANBUL’DAN “BIZZ BAND” SEMPRE’DE ESKİŞEHİRLİLERLE BULUŞUYOR


Eskişehir’in lezzet ve kaliteli eğlence adresi Sempre Mediterranean Cuisine’de yeni yılda da yenilikler devam ediyor.  Yenilenen mekanında Akdeniz mutfağının en özel lezzetleriyle konuklarını ağırlayan Sempre Mediterranean Cuisine, vazgeçilmez cazband Bizz Band’i Eskişehirlilerle buluşturuyor. 


Muhteşem caz performansı müzikseverler tarafından çok beğenilen Aytek Şermet'in 2001 yılında kurmuş olduğu iş adamlarından oluşan caz grubu Bizz Band,  13 Ocak Cumartesi akşamı Sempre’de sahne alacak.
Kendisi de Eskişehirli olan Dr. Aytek Şermet ve İstanbullu işadamlarından oluşan           Bizz Band  cazseverlere muhteşem bir gece yaşatacak. 

Sempre’nin nefis yemekleri eşliğinde vokalde  Ece Şermet, saksafonda Aytek Şermet, keyste Emre Tukur,  basta Firuz Soyuer, davulda  Selim Göksu Eskişehirlilere caz keyfi yaşatacaklar. Bizz Band üyeleri, eğlenceli, kaliteli, müzik ile lezzeti birleştirmek  isteyen müzikseverler için çok seçkin bir repertuar hazırladılar.

13 Ocak Cuma akşamı Eskişehir Sempre’de buluşmak üzere…


Sempre Mediterranean Cuisine, yeniden dekore edilen Salon, Bar  ve bir “saklı cennet” bahçesinde dinamik ekibiyle konuklarını ağırlıyor.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri