21 Nisan 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ACI TATLI EKŞİ Filminin Galası Özdilek’te Gerçekleşti

ACI TATLI EKŞİ Filminin Galası Özdilek’te Gerçekleşti
  • 30 Aralık 2017 Cumartesi
  • 2425 kez okundu

Eskişehir’de bir ilki gerçekleştirerek vizyondaki popüler filmlerin Eskişehir galalarını gerçekleştiren Özdilek AVM Cinetime Sinemaları, Başrollerini Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinçci'nin paylaştığı "Acı Tatlı Ekşi" adlı filminin galasını gerçekleştirdi.
Cinetime Sinema Salonlarında gerçekleşen Acı Tatlı Ekşi filminin galasına Buğra Gülsoy ve filmin yönetmeni Andaç Haznedaroğlu katıldı. Filmi bittikten sonra salona giren Buğra Gülsoy ve Andaç Haznedaroğlu Eskişehir’de olduklarına çok mutlu olduklarını belirttiler. Seyircilerin sorularını yanıtlayan oyuncular filmlerinde samimi bir aşk hikayesinin olduğunu söylediler. Tüm sinemaseverlerle selfie çektiren Buğra Gülsoy samimi açıklamaları ve sempatik tavırlarıyla dikkat çekti.

 

Acı Tatlı Ekşi Filmi Hakkında

"Birlikte büyüyen Murat ve Duygu çocukluklarından beri birbirlerine aşıktır. Murat yıllardır Duygu ile kavuşmanın hayalini kurar. Üniversiteden mezun olurken Duygu’ya evlenme teklif eder; fakat beklemediği bir cevapla karşılaşır. Duygu kendini evlenmek için hazır hissetmemektedir, gerçekleştirmek istediği hayalleri vardır. İki aşık bir anlaşma yapar; eğer beş yıl sonra ikisi de bekarsa evleneceklerdir. Yeniden birleşmek üzere ayrılan Murat ve Duygu için hayatın başka planları vardır."Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri