21 Nisan 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Tepebaşı Belediyesi 2017’yi Eğlenerek Uğurluyor

Tepebaşı Belediyesi 2017’yi Eğlenerek Uğurluyor
  • 30 Aralık 2017 Cumartesi
  • 2134 kez okundu

Tepebaşı belediyesi yeni yıl etkinliklerine konser ve yemeklerle devam ediyor..

Tepebaşı Belediyesi personeli her yıl gerçekleştirilen geleneksel yeni yıl kutlamasında bir araya geldi.

Altınsaray Davet Salonu’nda düzenlenen yeni yıl kutlamasında Tepebaşı Belediyesi’nin çeşitli birimlerinde çalışan personeller, aileleri ile bir araya gelerek başarılı bir yılın yorgunluğunu attı. Geceye Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın yanı sıra CHP İl Kadın Kolları Başkanı Figen Kahya, CHP Tepebaşı ilçe Başkanı Atilay Dalgıç, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri de katıldı.

Tepebaşı Belediyesi Halk Oyunları Ekibi gösterisi ile başlayan etkinlikte personelle buluşan Başkan Ataç yoğun ve başarılı bir yılın geride kaldığını belirterek, “Değerli arkadaşlarım, bir yıl daha yoğun biçimde geçti. 2017’yi de birlikte ve başarı ile sonlandırıyoruz. Yeter ki yan yana olalım, el ele verelim ve omuz omuza duralım… Aşamayacağımız hiçbir sorun yok, hiç kimse bizi deviremez arkadaşlar. Sizlere aileleriniz, eşleriniz, çocuklarınız, büyükleriniz ile birlikte güzel bir 2018 yılı diliyorum. Umuyorum huzur, sağlık ve mutluluk içinde, aydınlık bir Türkiye’de, güzel bir yıl geçirirsiniz” şeklinde konuştu.
Gece daha sonra personel için düzenlenen sürpriz çekilişler ve Eskişehir’in sevilen sanatçısı Hira’nın konseri ile devam etti.



Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri