18 Mart 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

’Rap Mahal Birlikte Güzel’’ konser serisi Eskişehirli rapseverlerle buluşuyor!

’Rap Mahal Birlikte Güzel’’ konser serisi Eskişehirli rapseverlerle buluşuyor!
  • 16 Aralık 2017 Cumartesi
  • 1312 kez okundu

12 Aralık’ta İstanbul Dorock XL’de başlayan, 14 Aralık’ta İzmir Arena’da devam eden “Rap Mahal Birlikte Güzel” konser serisi, üçüncü konseriyle 19 Aralık’ta Eskişehir Public’te rap müzik sevenlerle buluşacak. Allame, Kamufle, Tahribad-ı İsyan ve DJ Hırs’ın performans sergileyeceği konserde, Eskişehir’de gerçekleştirdiği performanslarla adından sıkça söz ettiren Joker de sahne alacak.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen İstanbul ve İzmir konserlerinin ardından, ‘’Rap Mahal Birlikte Güzel’’ konser serisinin üçüncüsü 19 Aralık’ta Eskişehir Public’te gerçekleşecek. Rap Mahal konser serisinin Eskişehir ayağına Allame, Kamufle, Tahribad-ı İsyan ve DJ Hırs’dan oluşan kadroya, yerel konuk sanatçı olarak Joker eşlik edecek.

19 Aralık’ta Eskişehir Public’te gerçekleşecek ‘’Rap Mahal Birlikte Güzel’’ konser serisinin üçüncüsünde, ‘’Bavul, Psişik’’ gibi parçalarla adından söz ettiren Allame, son dönemde çıkardığı ‘’Sorunumuz var’’ adlı şarkısının yanı sıra yaptığı mix editlerle de dinleyicinin huzuruna çıkan Kamufle, mahalle arkadaşlıklarını müziğe dönüştüren Slang, Zen-G ve VZ tarafından kurulan Tahribad-ı İsyan, uzun yıllardır canlı performans konserlerinde hazırladığı setlerle pikabın başında yer alan DJ Hırs’tan oluşan ana kadro sahne alacak. Konserin üçüncü ayağında ana kadronun yanı sıra, Eskişehir’de gerçekleştirdiği performanslarla adından sıkça söz ettiren Joker de yer alacak.

Rapseverlere keyif dolu anlar yaşatacak konser serisi, müzik şölenine 21 Aralık’ta Bursa Hayal Kahvesi’nde devam edecek ve ‘’Junkie Jumping’’ ve ‘’Green Peace’’ gibi ortak yaptıkları şarkılar bulunan No.1 ve Xir Bursalı dinleyicileriyle buluşacak.

‘’Rap Mahal Birlikte Güzel’’ serisinin son konseri ise 24 Aralık’ta Ankara IF’te gerçekleşecek. Ana kadroya ek olarak ‘’uçamayan süper kahraman’’ mahlasıyla tanınan Ankara’nın yerel rap sanatçısı Aga B’nin canlı performansıyla birlikte 5 konserlik rap serüveni görkemli bir şekilde tamamlanacak.

‘’Rap Mahal Birlikte Güzel’’ Konser serisinin tarihleri ve şehirlere göre sahne alacak müzisyenler ise şu şekilde:

19 Aralık Eskisehir Public - Saat: 20:00- 23:30 : Allame, Kamufle, Tahribad-ı İsyan, DJ Hırs (Konuk Sanatçı: Joker)
21 Aralık Bursa Hayal Kahvesi - Saat: 20:00- 23:30 : Allame, Kamufle, Tahribad-ı İsyan, DJ Hırs (Konuk Sanatçı: No.1 & Xir)
24 Aralık Ankara IF - Saat: 20:00- 23:30 : Allame, Kamufle, Tahribad-ı İsyan, DJ Hırs (Konuk Sanatçı: Aga B)

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri