18 Mart 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESOGÜ’de Karma Heykel Sergisi Açıldı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanlığı’nın düzenlediği “Karma Heykel Sergisi”, Sanat ve Tasarım Fakültesi Sergi Salonu’nda açıldı. Serginin açılışı Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Hüseyin Erkaya ile Eskişehir Sanat Derneği Başkanı Şehabettin Tosuner’in de katılımlarıyla yapıldı. 

22 Aralık 2017 tarihine kadar gezilebilecek olan serginin açılışında konuşan Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Hüseyin Erkaya, böyle sergileri Eskişehir başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanında daha fazla görmek istediklerini ifade etti. Sergilenen heykeller hakkında bilgiler de veren Prof. Dr. Hasan Hüseyin Erkaya, açılışa katılan sanatseverlere ilgileri için teşekkür ederek sözlerini tamamladı. 

Karma Heykel Sergisi’nde Cemre Demirgiller, Ahmet Avcı, Aykut Alp Gürel, Hasan Çimenci, Kadir Sevim, Metin Kılıç, Meysem Samsun, Mine Poyraz, Nurbiye Uz, Ozan Uygan, Ramazan Tilki, Selçuk Yılmaz, Serenay Şahin, Tuncay Koçay, Yeliz Cantekin ve Zekayi Er’in eserleri bulunuyor. Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri