18 Mart 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Selfyfest’17 ile Anadolu Üniversitesi öğrencileri müzik ve eğlenceye doydu

Selfyfest’17 ile Anadolu Üniversitesi öğrencileri müzik ve eğlenceye doydu
  • 14 Aralık 2017 Perşembe
  • 1089 kez okundu

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy’nin, üniversite kampüslerine müzik ve eğlenceyi taşıdığı Selfyfest’17, Anadolu Üniversitesi’nde öğrencilerle buluştu. Selfy Gamezone’da öğrenciler birbirinden heyecanlı ve eğlenceli pek çok yarışma ve oyunla doyasıya eğlenirken; Selfyfest’17 Muud sahnesinde ise müzik grubu Sufle, Öğrenci Merkezi fuayesinde verdiği konserle eğlenceyi doruğa çıkardı.

Selfyfest’17 kapsamında Anadolu Üniversitesi öğrencileri, YouTube fenomenleri Otopark.com, Whyshy, Sokakroportajlari.com’dan Kemal Gürel ve Jaki Baruh’un yanı sıra eski milli forvet Nihat Kahveci ve Tivibu Spor spikeri Kenan Çalık ile futbol üzerine sohbet etme imkânı buldular.

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, üniversitelere taşıdığı Selfyfest’17 kapsamında, Anadolu Üniversitesi’nde gençleri gün boyu eğlence ve müzikle buluşturdu.

Selfyfest’17 Muud sahnesinde Sufle konseri ile coşan gençler, Selfy Gamezone’da doyasıya eğlendi

Selfyfest’17 kapsamında kurulan Selfy Gamezone’da birbirinden heyecanlı ve eğlenceli pek çok yarışma ve oyunla gençler doyasıya eğlendiler. Yarışmalar sonunda ise öğrencilere birbirinden renkli hediyeler verildi.

Selfy Gamezone’da doyasıya eğlenen öğrenciler, Sokakroportajlari.com’dan Kemal Gürel ve Jaki Baruh’un yanı sıra YouTube fenomenleri Otopark.com ve Whyshy ile tanışma fırsatı buldular. Gençler, eski milli forvet Nihat Kahveci ve Tivibu Spor spikeri Kenan Çalık ile de bir araya gelerek futbol hakkında sohbet etme fırsatı buldular.

Selfyfest’17 Muud sahnesinde ise müzik grubu Sufle’nin konserinde bir araya gelen gençler eğlence dolu anlar yaşadı.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri