18 Mart 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Büyükşehirden Yetişkinlere Masallar

Büyükşehirden Yetişkinlere Masallar
  • 11 Aralık 2017 Pazartesi
  • 1428 kez okundu

Büyükşehir Belediyesi, ‘Yetişkinlere Masal Gecesi’ düzenledi. Tanınmış masal anlatıcısı Judith Liberman, müzisyen Tahir Ayne ile Eskişehirli yetişkinler masal dolu bir akşam yaşadı.
      
Tanınmış masal anlatıcısı ve atölye yürütücüsü Judith Liberman ve müzisyen Tahir Ayne’nin birlikte gerçekleştirdiği ‘Yetişkinlere Masal Gecesi’,  Yunus Emre Kültür Merkezi’nde yapıldı.  “Masalın yaşı yoktur” diyen Judith Liberman’ın etkileyici sesi ve kendi üslubuyla anlattığı masallara, Tahir Ayne’nin dört farklı enstrümanla icra ettiği müzik eşlik etti.
Gösterinin başlamasından 15 dakika önce tüm salonu kapasitesini zorlayarak dolduran katılımcılar bir buçuk saat süren ve masal içinde masal içeren bir serüven yaşadılar. Katılımcılar arasında Liberman’ın okurları, halkbilimciler ve halk dansı topluluklarının yanı sıra bir buçuk saat boyunca dikkatini ayırmadan izleyen ve bazen de kahkahaya boğulan çocuklar da vardı.

Gösteri bitiminde imza kuyruğu oluşturan katılımcılar Büyükşehir Belediyesi’ne unutulmaz bir etkinliğe imza attıkları için teşekkür ettiler.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri