21 Mart 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Yeni Dernek Binasına Kavuşuyorlar

Yeni Dernek Binasına Kavuşuyorlar
  • 22 Kasım 2017 Çarşamba
  • 1770 kez okundu

Eskişehir’in en aktif derneklerinden birisi olan AutoShow26 Otomobil Sporları ve Yardımlaşma Derneği yeni dernek binasına kavuşuyor.

Eskişehir’de birçok projeye ve etkinliğe başarılı bir şekilde imza atan AutoShow26 Derneği yeni binasına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor. AutoShow26 Dernek Başkanı Hasan Akbaş, “Dernek olarak birçok başarılı proje ve sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirdik. Bu süreçte binlerce üye ve AutoShow26 sevdalısı arkadaşlarımız oldu. AutoShow26 Derneğine gönül verenlere daha kaliteli hizmet vermek adına derneğimize kolay ulaşılabilir ve üyelerimizin daima ziyaret edebileceğimi bir binaya geçiyoruz” dedi.

AutoShow26 Dernek Başkanı Hasan Akbaş son olarak, “Yaklaşık bir aydır açılışı için çalıştığımız, emek ve zaman harcadığımız, sevdasına gönül verdiğimiz, AutoShow26 Otomobil Sporları Derneğinin yeni binasının açılışında siz değerli vatandaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız” diyerek Eskişehir Halkını açılışa davet etti.

Dernek binasının açılışı Paşa Mahallesi Acıçeşme Sokak No:14 (Kurşunlu Camii karşı arası) adresinde 26 Kasım Pazar saat 13:30’da yapılacak.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri