18 Mart 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bütün Asklar Kahve ile Baslar…

Bütün Asklar Kahve ile Baslar…
  • 18 Eylül 2017 Pazartesi
  • 2374 kez okundu

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen, Türkiye’nin en keyifli etkinliği olma özelliğine sahip Coffee Carnaval bu kez ESKİŞEHİR’de… Katılımcılarının hayatlarında mutlu bir an yaratmayı amaçlayan Karnaval bu güne kadar  17.000 kişiyi iyi kahve ve iyi müzikle buluşturmayı başardı.
 
09-10 Aralık 2017 tarihleri arasında Eskişehir’de gerçekleştirilecek festivalde; kaliteli kahvenin kokusu, Eskişehir’in enerjik dokusuyla birleşerek keyiflerden keyiflere sürükleyecek.
 
Şehri geleneksel Türk Kahvesi lezzet öncüleri ve üçüncü dalga nitelikli kahve akımının en iyi temsilcileri ile buluşturmaya devam edecek…
 
İyi müziği ruhunuzda hissederken, iki gün boyunca ücretsiz olarak sunulacak nitelikli Türk ve dünya kahveleri farklı aromalarla damak tadınızda şölen havası yaşatacak.
 
Ücretsiz gerçekleştirilen seminerler ve workshop’larda; kahve çekirdeklerinden tutun da kahvenin demlenme macerasına kadar bir çok bilgiyi Şampiyon Baristalardan ve sektörün duayenlerinden bizzat öğrenme şansınız olacak.
 
Karnaval; kahve üreticilerden, zincir dükkanlara, ev içi tüketime hatta hazırlama/sunum ekipmanlarına kadar tüm sektörü kahve tutkunları için bir araya getirecek.
 
Sadece iki gün sürecek olan, kahvenin vazgeçilmez parçası Coffee Carnaval’da yerinizi ayırtmayı unutmayın.
 
 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri