24 Mart 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

MİTHAT KÖRLER İLE SEMPOZYUM COŞKUSU

Tepebaşı Belediyesi’nin 11.’sini düzenlediği Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu’nda organize edilen konserler kapsamında Mithat Körler sahne aldı.

Eti Eski Fabrika alanında gerçekleşen konser etkinliğinde, Eskişehir’in ve Türkiye’nin sevilen seslerinden Mithat Körler, Eskişehirliler ile buluştu. Eti Eski Fabrika alanını dolduran vatandaşlar, yaklaşık 2 saat boyunca eğlenerek, sempozyum alanının havasını soludular. Körler, eski pop şarkılarının yanı sıra, kendi eserlerinden de seslendirirken, Eskişehirspor tribünlerine marş olan “İşte Taraftar İşte Şampiyon” şarkısıyla konserini noktaladı.

Mithat Körler’e Eskişehirspor formasını hediye eden Başkan Ataç, konseri izlemeye gelen vatandaşlara seslenerek; “Pişmiş Toprak Sempozyumu’nun 11’incisinde sizlerle beraber olmak bizlere büyük mutluluk veriyor. Buradan o kadar güzel görünüyorsunuz ki… Sizler bu sempozyuma sahip çıkmasaydınız, bugünlere kadar asla gelemezdik. Bu akşam değerli sanatçımız Mithat Körler bize harika şarkılar söyledi. İyi vakit geçirdik. Özellikle bugünlerde morale çok ihtiyacımız var. Kaynaşmaya, birleşmeye ihtiyacımız var” şeklinde konuştu.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri