24 Şubat 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

HALK KONSERLERİ DEVAM EDİYOR

Tepebaşı Belediyesi tarafından gerçekleştirilen halk konserleri hız kesmeden devam ediyor. Vatandaşların sevdikleri ile bir araya gelerek, gönüllerince eğlendiği etkinlik bu kez Tunalı ve Ömerağa Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

Tunalı ve Ömerağa sakinlerinin yoğun katılım gösterdiği konser etkinliği Turgut Reis Caddesi’nde düzenlenirken, gecede sahne alan sevilen sanatçı Mehmet Özel, vatandaşlara keyifli bir gece yaşattı. Konser etkinliğinde katılımcılara, belediye ekipleri tarafından patlamış mısır ikram edildi. Geceye katılan Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, halk konserine yoğun ilgi gösteren mahalle sakinlerine teşekkürlerini ileterek bir konuşma yaptı. Başkan Ataç, “Sizlerle, bu yaz gecesi değerli yerel sanatçılarımızı buluşturmak istedik. Birkaç saat keyifli, moralinizi düzeltecek zaman geçirmenizi istedik. Geldiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Bu gecelerimiz sık olsun, sizlerle daha sık buluşalım. Dertlerimizi, sıkıntılarımızı az da olsa hafifleterek evlere dönelim. Mehmet gerçekten saz üstadıdır. Yerel sanatçılarımızı sizin de tanımanızı istiyoruz. Gece soğuk ama Mehmet Özel türküleriyle bizi ısıttı. Gelecekte, iyi günlerde buluşmak üzere hepinize sevgiler saygılar sunuyorum” ifadelerini kullandı.

ATAÇ’TAN KREŞ VE BELDE EVİ MÜJDESİ
Başkan Ataç ayrıca etkinliğe katılan mahalle sakinlerine bir de müjde vererek, “Sevgili dostlar, önümüzdeki günlerde Ömerağa Mahallesi’nde çocuklarımız için kreş açacağız. Aynı zamanda belde evimizde hayata geçecek. Hayırlı uğurlu olsun sevgili Ömerağalılar” diye konuştu. Başkan Ataç’ın verdiği haberler mahalle sakinleri tarafından sevinçle karşılandı.
Konserde daha sonra Mehmet Özel’in şarkılarına hep birlikte eşlik eden vatandaşlar, dans ederek stres atmayı da ihmal etmedi. Mahalle sakinleri, kendileri ile bol bol fotoğraf çektiren Başkan Ataç’a düzenlenen etkinlikten ötürü teşekkürlerini iletti.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri