18 Şubat 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ÖZDİLEK’TE GALALAR BAŞLIYOR

Bir Odunpazarı Filmi olan Cenaze İşleri’nin Galası Özdilek’ te

Türkiye’de perakende sektörünün öncü firmalarından olan Özdilek AVM,  düzenlediği galalarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Eskişehir’de bir ilki gerçekleştirerek vizyondaki popüler filmlerin Eskişehir galalarını gerçekleştiren Özdilek AVM Cinetime Sinemaları, şimdi de Cenaze İşleri filminin galasına hazırlanıyor.

Çekimlerinin Eskişehir’de yapıldığı Cenaze İşleri filminin Eskişehir özel galası 9 Eylül Cumartesi günü saat 20.00’da gerçekleştirilecek. Galaya filmin başrol oyuncuları Melih Selçuk ve Cemre Melis Çınar katılacak. Galada sinemaseverlerle buluşacak olan oyuncular, sinemaseverlerin sorularını yanıtlayacaklar, ayrıca filmi izlemeye gelenlere sürprizleri olacak.


Cenaze İşleri Filmi Hakkında

Belediyede cenaze işleri görevlisi olan Orhan, kimsesizler mezarlığının da sorumlusudur. Sevgilisi Serpil’le evlenmek ister; fakat parasızlıktan evlenemez. Orhan’ın arkadaşı Rafet, bir cesedi ortadan kaldırmak ister ve bunun için Orhan'dan para karşılığında cesedin kimsesizler mezarlığına gömülmesini talep eder. Orhan’ın vicdanı rahat etmez; ancak alacağı parayla Serpil’le evlenebileceğini düşünür ve istemeyerek de olsa teklifi kabul eder. Fakat, cesedin gömüleceği sırada, adamın ölmediği fark edilir ve işler karışır.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri