24 Şubat 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Seramik Sergisi’ne yoğun ilgi

Seramik Sergisi’ne yoğun ilgi
  • 31 Ağustos 2017 Perşembe
  • 3556 kez okundu

Odunpazarı Belediyesi tarafından Odunpazarı Meydanı’nda düzenlenen, 3. Uluslararası Eskişehir Odunpazarı Seramik Pişirim Teknikleri Çalıştayı boyunca sanatçılar tarafından yapılan eserler; Çağdaş Sanatlar Galerisi’nde sergilenmeye devam ediyor.

Odunpazarı Meydanı’nda gerçekleşen ve 3 gün süreni, 3’üncü Uluslararası Eskişehir Odunpazarı Seramik Pişirim Teknikleri Çalıştayı’nda sanatçılar tarafından üretilen eserler, Çağdaş Sanatlar Galersi’nde sergileniyor. Seramik Sergi’sine sanatseverler yoğun ilgi gösterdi. Milletvekilleri, güzel sanat fakültelerinde eğitim gören öğrenciler, Eskişehir’i gezmeye gelen turistler ve Eskişehirlileri sanatseverler seramik eserleri görmek için Çağdaş Sanatlar Galerisine geldi. Sanatseverlerin bu büyük ilgisi nedeniyle, Seramik Sergisi 20 Eylül 2017 Çarşamba gününe uzatıldı.

Seramik Sergisini görmek isteyen sanatseverler için Çağdaş Sanatlar Galerisi; 31.08.2017 Perşembe Günü (arife günü) 14.00’e kadar, bayram da ise bayramın ikinci gününden itibaren açık olacak. 


 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri