18 Şubat 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

BATIKENT SAKİNLERİ KONSERDE BULUŞTU

Tepebaşı Belediyesi tarafından farklı mahallelerde gerçekleştirilen halk konserleri vatandaşların yoğun katılımı ile devam ediyor. Eskişehirlilerin sevdikleri ile bir araya gelerek, gönüllerince eğlendiği etkinliklerde son olarak Batıkent Mahallesi sakinleri keyifli bir gece geçirdi.

Eskişehir’in sevilen sesi Salim Özkara’nın sahne aldığı konser programı, Batıkent Mahallesi Şair Rasim Köroğlu Deneyimli Kafe yanında gerçekleştirildi. Çok sayıda Eskişehirlinin katıldığı etkinlikte belediye ekipleri tarafından vatandaşlara patlamış mısır da ikram edildi. Salim Özkara sevilen şarkı ve türküleri Batıkent sakinleri için seslendirirken, mahalleliler de eserlere eşlik etti.

Burada vatandaşlara bir değerlendirmede bulunan Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, “Bizim her fırsatta sizlerle bir araya gelmekten ne kadar büyük keyif duyduğumuzu çok iyi biliyorsunuz. Ramazan ayında olumsuz hava şartları nedeniyle gerçekleştiremediğimiz konser etkinliklerini bu ay yapmak istedik. Alanlarda toplanan bu güzel kalabalıkları görünce de ne kadar doğru bir iş yaptığımızı anlıyorum. Burada gençlerimiz var, yaşlılarımız var, kadınlarımız var, erkeklerimiz var… Gündelik yaşamın stresinden sizleri bir nebze de olsa uzaklaştırabildiysek, ne mutlu bize” ifadelerini kullandı.

Düzenlenen halk konserlerine yoğun şekilde ilgi gösteren vatandaşlar da Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkürlerini iletti. Konser, hep bir ağızdan söylenen İzmir Marşı ile sona erdi.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri