24 Şubat 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ETSOBDER OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI…

Etsobder (Eskişehir tatlı su olta balıkçıları doğayı ve sucul hayatı koruma derneği Türkiye’de 4. sü kurulması planlanan, Amatör Olta Balıkçılığı (ABAF) federasyonunun delege seçimlerini Olağan üstü toplantı ile gerçekleştirdi.
 
Etsobder (Eskişehir tatlı su olta balıkçıları doğayı ve sucul hayatı koruma derneği başkanı Fatih Garip yaptığı açıklamada ‘Kurulacak olan bu federasyonun öncelikli kurulma nedeni gerçek anlamda Amatör ve sportif olta balıkçılığının sorunlarını ülke genelinde deniz ve iç sulardaki kanun maddelerinin düzenlenmesinde önemli rol almak olacak… Kurucu dernekler bazında seçilen delegelerin içeresinde beşeri sermayeyi artırmak istedik ve bunu bir nebze başardık, daha nitelikli dernekçilik yapma adına akademisyenler ve alanında uzman insanları da delege yaptık… Üye bazında ve delege bazında hedeflerimiz büyük… Türkiye’de balık çeşitleri üzerinde amatör oltacılığa da büyük katkı sağlayacak  her türlü araştırma ve geliştirme çalışmalarının içeresinde olmayı planladığımız Güçlü bir federasyon oluşturma çabası içersindeyiz… Yapmış olduğumuz olağan üstü genel kurulumuza katılan katılamayan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum’ dedi.
 
Federasyon delegelerimizin isimleri
Asil delegeler doğal delege Fatih Garip 1.Hürkan Aybar.2.Dr Özgür Emiroğlu 3.Erhan Kesikbaş 4. Emrah Çavuşlar 5.Oğuzhan Şafak
yedek delegeler 1.Osman Ertürk 2.Barış Ergin 3. Yusuf Ilgaz 4.Adın Özdemir 5.Davut Özcan

Haber: Hüseyin GüvenGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri