18 Şubat 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bağımsız ve sanat filmleri Eskişehir’de!

Bağımsız ve sanat filmleri Eskişehir’de!
  • 17 Ağustos 2017 Perşembe
  • 2775 kez okundu

CGV Arthouse projesini sahiplenen Mars Cinema Group, proje kapsamındaki salon sayısını genişletiyor. Bağımsız ve sanat filmleri 18 Ağustos tarihi itibariyle Eskişehir’de bulunan Cinemaximum Espark’ta sinemaseverlerle buluşacak. Açılışa özel ilk gün Dangal filmi ücretsiz olarak gösterilecek. 19 Ağustos’tan itibaren ise The Handmaiden ve Dangal filmleri her gün izlenebilecek, filmlere her hafta yenileri eklenecek.

Sinema ve sanatın ülkemizdeki en büyük destekleyicisi Mars Cinema Group, CGV Arthouse projesi kapsamındaki yeni salonunu bağımsız ve sanat filmleri sevenlerle buluşturuyor. Yeni CGV Arthouse salonu, 18 Ağustos Cuma günü Cinemaximum Espark’ta açılacak.

Hintli iki genç kadın güreşçinin başarıya giden yolda yaşadıklarını anlatan Dangal’ın tüm seansları ilk gün açılışa özel ücretsiz izlenebilecek. 19 Ağustos tarihi itibariyle ise Dangal filmi ile birlikte The Handmaiden filmi de gösterimde olacak. Filmler Cinemaximum Espark salon 5’de gösterilecek.

Mars Cinema Group, CGV Arthouse ile bağımsız ve sanat filmlerinin daha fazla seyirci ile buluşması için geniş bir platform sağlıyor. Ayrıca CGV Arthouse ile Türk sinema sektörüne, ilk filmini çeken yönetmenlere, bağımsız film konusunda kariyerini sürdürmek isteyen yönetmenlere, senaristlere, sanat filmleri oyuncularına, bu sektörde kariyer yapmayı düşünen gençlere de fırsat sunuyor. CGV Arthouse film biletleri, katılımı arttırmak amacıyla 10 TL olacak.

Mars Cinema Group Hakkında:
2016 yılında CJ Güney Kore’nin en büyük multiplex sinema zinciri bünyesine katılan Mars Cinema Group, Türkiye’de sinema izleyicisine üstün hizmet kalitesiyle film izleme keyfi sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. 3D, 4DX gibi ileri teknoloji film teknolojilerini Türkiye ile ilk buluşturan şirket olan Mars Cinema Group, konforlu, özelleştirilmiş koltuklarının yer aldığı  salonları ile de farkını ortaya koymaktadır. Cinemaximum salonları ile dünya standartlarındaki teknolojiyi; konfor, ergonomi ve üstün hizmet anlayışı ile birleştiren Mars Cinema Group, sunduğu avantajlı kampanyalar ve Mars Cinema Club ile de sinema keyfini herkesle buluşturmayı hedeflemektedir. Mars Cinema Group Türkiye genelinde 791 salonu ve 111.909 koltuk sayısı ile Türk filmseverlere hizmet sunmaktadır.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri