21 Mart 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

HALK KONSERİ COŞKUSU BATIKENT’TE YAŞANDI

HALK KONSERİ COŞKUSU BATIKENT’TE YAŞANDI
  • 9 Ağustos 2017 Çarşamba
  • 3000 kez okundu

Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen halk konserlerinin son adresi Batıkent Mahallesi oldu. Batıkent sakinleri, sevilen sanatçı Mesut Girgin eşliğinde keyifli bir gece geçirdi.

Batıkent Mahallesi Hayrettin Karaca Sokak’ta gerçekleştirilen etkinliğe çok sayıda vatandaşın yanı sıra mahalle muhtarları da katıldı. Belediye ekipleri tarafından mahalle sakinlerine patlamış mısır ikramının da yaptığı konser alanına akın eden Eskişehirliler, sevilen sanatçı Mesut Girgin’in seslendirdiği türkü ve şarkılarla coşkulu bir gece yaşadı. Konsere katılan mahalle sakinleri, sevilen eserlere de eşlik etti.

Burada katılımcılara hitap ederek bir konuşma yapan Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, “Ramazan ayını yağışlar nedeniyle çok iyi değerlendiremedik. Ramazan bitsin, havalar açsın, iftar yapamadığımız mahallelerde yaz konserleri yapalım dedik. Buradan çok güzel görünüyorsunuz. Geldiğiniz için teşekkür ediyorum. İnsanın gönlü ara sıra eğlenmek istiyor. Havalar da buna müsaade etti. İftar yapmak için gidemediğimiz mahallelerimize, konserlerle gideceğiz. İnşallah ilerde aydınlık günlerde beraber olacağız” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Eskişehirliler halk konserinde gönüllerince eğlenirken, Başkan Ataç program sonunda çocuklar ile birlikte sahneye çıktı. Türk Bayrağı eşliğinde çocuklar ve Mesut Girgin ile birlikte ile poz veren Başkan Ataç, vatandaşlarla da bol bol fotoğraf çektirdi.

Geceye katılan mahalle sakinleri de Başkan Ataç’a ve Tepebaşı Belediyesi çalışanlarına teşekkürlerini iletti.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri